University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

Введення

UNM - це всеосяжний університет Research 1, призначений Карнегі, і є єдиним флагманським державним університетом у Сполучених Штатах, який також є іспаномовним інститутом обслуговування (HSI).

142621_ECE1.jpg

Ласкаво просимо до кафедри електротехніки та комп’ютерної техніки

В UNM ECE ми хочемо, щоб ви досягли успіху. Ми допоможемо вам знайти хорошу роботу. Ми допоможемо вам отримати ступінь. Ми надамо вам усі інструменти та впевненість, що вам потрібні для досягнення ваших мрій.

Студенти приїжджають з усього світу, щоб вступити на факультет ЄЕК Університету Нью-Мексико, оскільки вони знають, що отримають видатну освіту. Наші невеликі класи та наші викладачі працюють один на один зі студентами. Резюме наших викладачів свідчить про те, що ми наймаємо лише найкращих викладачів.

ECE має перевірений досвід, і ми хочемо, щоб ви приєдналися до нашої родини.

Приєднуйтесь до родини ECE, і ваш успіх гарантований.

Історія ЄЕК

Популярність курсів електротехніки в 1904 р. Разом із попитом на програми в інженерних галузях, крім електротехніки, призвели до створення Інженерної школи в 1906 р.

Жителі Нью-Мексико, які бажали вчитися на машинобудування в 1907 році, отримували безкоштовне навчання. Нерезиденти платили 10 доларів за семестр. Кімната та харчування складали лише 20 доларів на місяць.

У період між 1904 і 1917 роками кафедра перетворилася з двосеместрового курсу навчання на чотирирічну програму отримання ступеня бакалавра.

На додаток до щорічного перетягування каната, студенти коледжів техніки та мистецтв та наук кидали виклик один одному у широко розрекламованих баскетбольних іграх, дорожніх перегонах і навіть плавальних зустрічах протягом 1920-х і 1930-х років.

У 1944 р. Пані Під Уркхарт отримала ступінь бакалавра електротехніки, що зробило її першою жінкою-випускницею кафедри електротехніки.

У 1956 році кафедра електротехніки розпочала програму присудження доктора наук.

Кафедра прийняла нинішню назву Електротехніки та обчислювальної техніки в 1979 році.

У 1986 році завершено будівництво нової будівлі ЄЕК. Чиновники використали лазер для церемонії перерізання стрічки. У будівлі розміщені дослідницькі лабораторії таких предметів, як робототехніка, дослідження слухових апаратів та штучний інтелект. Науково-технічна бібліотека Centennial також знаходиться у частині 2-поверхової підземної частини будівлі.

У 1995 році кілька викладачів ЄЕК отримали нагороди за викладання, що свідчить про акцент на викладанні на кафедрі.

Сьогодні відділ ЄЕК продовжує вимагати загальнонаціонального визнання та поваги - прямий результат понад дев'яностолітньої історії в університеті в Нью-Мексико.

142622_ECE2.jpg
Міжнародні заявники автоматично розглядаються для отримання Міжнародної стипендії Amigo. Відібрані отримують відмову від навчання для нерезидентів (вартість якої перевищує 11 000 доларів на рік). Кількість стипендій Amigo обмежена, тож кандидати на ранньому етапі мають більше шансів отримати цю стипендію.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Albuquerque

    University of New Mexico 211 Terrace Street NE ECE Building, Room 125 Albuquerque, NM, 87131-0001, Albuquerque

    Запитання