University of New Haven

University of New Haven

University of New Haven

Введення

University of New Haven , заснований у кампусі Єльського університету в 1920 році, є приватним університетом із спільною освітою, який був визнаний The Princeton Review та US News & World Report за академічні досягнення. Університет, розташований між Нью-Йорком і Бостоном у прибережному місті Вест-Хейвен, є різноманітною та життєрадісною спільнотою, що налічує понад 7500 студентів з усього світу.

Протягом останніх 15 років під керівництвом президента Стівена Х. Каплана університет відбувся значного зростання — як у кількості студентів, так і в розширенні кампусу Університету в Вест-Хейвені. Кількість студентів денної форми навчання зросла більш ніж вдвічі, а заявки на перший курс майже втричі. За останнє десятиліття Університет реалізував понад 300 мільйонів доларів у великих капітальних проектах, одночасно запустивши 26 нових академічних програм. Університет також додав кампуси в Прато, Італія, і Ориндж, штат Коннектикут.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • 300

    300 BOSTON POST RD WEST HAVEN, , 300

Запитання