Keystone logo
University of New England Майстер професійного бухгалтерського обліку
University of New England

Майстер професійного бухгалтерського обліку

Online

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 32 254 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Організації будь-якого типу та розміру в Австралії та за кордоном стикаються з драматичними змінами у своєму робочому середовищі, технологіях та фінансах. Їм потрібні професіонали, які мають досвід, щоб допомогти їм прийняти обґрунтовані рішення щодо найкращого напрямку руху в цьому світі, що швидко розвивається.

Магістр професійного бухгалтерського обліку UNE покращить ваші фінансові, аналітичні, дослідницькі та комунікаційні навички, допомагаючи вам стати незамінним активом на будь-якому робочому місці, і дасть вам право на вступ до основних професійних бухгалтерських органів.

Навіщо вивчати магістра професійного бухгалтерського обліку з UNE?

Якщо у вас є ступінь бакалавра з іншої дисципліни, магістр професійного бухгалтерського обліку UNE є найкращим способом перепідготовки бухгалтера та вступу до професійних бухгалтерських органів.

Якщо ви не закінчили ступінь бакалавра, ви можете вступити до цієї магістратури після того, як успішно пройдете сертифікат випускника UNE з бухгалтерського обліку.

Курс охоплює початкові та розширені розділи з фінансового та управлінського обліку, аудиту, фінансів, оподаткування та права компаній.

Це схвалений курс підтримки доходів студентів, і ви можете подати заявку на молодіжну допомогу або Austudy.

Вибираючи UNE, ви навчатиметеся у лідера галузі в наданні онлайн-навчання протягом усього життя для початківців та кваліфікованих бухгалтерів. Наші курси для післядипломної освіти з бухгалтерського обліку отримали 5-зірковий рейтинг за навчальні ресурси та повний робочий день за версією Good Universities Guide 2021. Студенти постійно присуджують UNE максимальні 5-зіркові рейтинги за загальний досвід і підтримку студентів, тому незалежно від того, навчаєтеся ви в Інтернеті чи на кампусі, ви в надійних руках, обираючи UNE.

Чим відрізняється наш курс?

Наш майстер професійного бухгалтерського обліку пропонує можливості:

  • Навчайтеся гнучко — ви можете навчатися або в кампусі, або онлайн, де завгодно з онлайн-доступом в Австралії чи за кордоном.
  • Пристосуйте своє навчання до ваших особистих кар’єрних цілей. На додаток до основних підрозділів бухгалтерського обліку, ви можете вибрати для вивчення підрозділи в таких областях, як фінанси, менеджмент, маркетинг і управління людськими ресурсами.
  • Отримайте право на вступ до основних австралійських професійних бухгалтерських організацій для повного членства та безперервного професійного розвитку.
  • Відвідайте факультативні очні школи вихідного дня (доступні в деяких підрозділах для онлайн-студентів).

Навчайтеся в австралійському найдовшому безперервному постачальнику дистанційної (тепер онлайн) освіти.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання