Keystone logo
University of New England Майстер містобудування та регіонального планування
University of New England

Майстер містобудування та регіонального планування

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 30 200 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Експерти з планування працюють стратегічно, часто з конкуруючими зацікавленими сторонами, щоб досягти найкращих соціальних, екологічних та економічних результатів. Магістр міського та регіонального планування UNE пропонує мультидисциплінарний комплексний курс, який поєднує знання та навички, необхідні експертам з планування для досягнення найкращих результатів. Ви будете досліджувати та вивчати нові технології, аналізувати проблеми та створювати творчі рішення. Ваші навички критичного аналізу, планування та управління, які можна передавати, допоможуть вам досягти успіху у вашій професії — цей курс допоможе у майбутньому підтвердити вашу кар’єру.

Навіщо вивчати магістра міського та регіонального планування з UNE?

Завдяки нашому повністю акредитованому курсу отримайте знання та навички, щоб стати професійним планувальником, володіючи компетентністю та впевненістю в тому, що ваші знання актуальні, разом із навичками спілкування з широкими групами аудиторії, розробки стратегії та вирішення проблем.

Ви отримаєте спеціальні знання в ряді важливих галузей навчання, включаючи географію, соціологію, право, державну політику та економіку, щоб ви могли компетентно забезпечити найкращі результати професійного планування для малих і великомасштабних розробок у міському та регіональному контексті.

Разом ми досліджуватимемо низку складних проблем планування та вивчатимемо знання та навички в низці інтегрованих напрямків навчання, які сприятимуть пошуку стійких рішень планування для громад, бізнесу та урядів. Ваші завдання оцінювання включатимуть контексти реального життя на основі проекту. Ви будете на крок попереду, щоб застосувати свої структурні та законодавчі знання до забудованого та природного середовища в рамках законодавчої бази, яка контролює землекористування.

Наш магістр міського та регіонального планування повністю акредитований в Інституті планування Австралії.

Що стосується освіти, UNE знає цінність гнучкого навчання. Ми будемо супроводжувати вас під час вашої курсової роботи та під час спостереження за вашою дисертацією — ми хочемо, щоб ви отримали найкращі результати від свого курсу.

Чим відрізняється наш курс?

Наш підхід до магістра міського та регіонального планування є одночасно гнучким і мультидисциплінарним: наш курс об’єднує економічні, наукові, правові та соціологічні міркування — знання, які потрібні експертам з планування для досягнення оптимальних результатів:

  • Вивчіть принципи та знання для формулювання ефективних планів, аналізу проблем і створення інноваційних рішень.
  • Завершіть великий дослідницький проект як частину курсу за проектом за вашим вибором під прямим (один-на-один) наглядом співробітника академічного персоналу.
  • Навчайтеся в кампусі або онлайн, маючи свободу вибору напрямку та факультативів, щоб розпочати наступний етап вашої кар’єри.
  • Завершіть свій курс за 1,5 роки повний робочий день або візьміть до шести років (неповний робочий день).

Розглядайте UNE як свого партнера в освіті. Ми працюємо з вами, щоб досягти ваших кар’єрних цілей — ми тут, щоб підтримати вас у вирішенні труднощів і допомогти у майбутньому підтвердити вашу кар’єру. UNE є лідером галузі в наданні онлайн-навчання для викладачів, і наші студенти постійно присуджують нам 5-зірковий рейтинг за загальний досвід і підтримку студентів у The Good Universities Guide.

UNE є лідером галузі в наданні онлайн-навчання для викладачів, і ми єдиний університет, який отримав 5 зірок за наш загальний досвід 14 років поспіль.

Студенти завершують два триместри курсової роботи (48 кредитних балів), а потім один триместр дослідження (24 кредитні бали), у якому студент буде виконувати дослідницьку дисертацію на повний триместр.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання