Keystone logo
University of New England Майстер консультування
University of New England

Майстер консультування

Online

6 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 31 432 / per year *

Дистанційне навчання

* оплата іноземних студентів. зверніться до університету, щоб дізнатися про вартість навчання для місцевих студентів

Введення

В основі кар’єри консультанта лежить бажання допомагати іншим. Розвивайте навички, набуті у вашому попередньому ступені або професійному досвіді з акредитованим, гнучким майстром консультування UNE. Спираючись на гуманістичну філософію, яка зосереджена на людині, а не на її симптомах, наш курс дає вам практичні навички та передові знання, щоб підтримати потребуючих людей. Підтвердьте свою кар’єру в майбутньому як зареєстрованого консультанта, здатного брати участь у професійній, рефлексивній консультаційній практиці в оточенні щирості, прийняття, турботи, співчуття та співпереживання.

Навіщо вивчати магістра консультування з UNE?

Консультанти надають підтримку людям будь-якого віку, які стикаються з труднощами у своєму житті. Незалежно від того, чи ви новачок у цій професії, чи прагнете розширити свої поточні знання та навички, магістр консультування UNE пропонує інтегрований підхід із професійною підготовкою та наглядом, який надає вам передові знання та навички, щоб ви могли співпрацювати зі своїми клієнтами та створити середовище, яке сприяє особистому розумінню, змінам і зростанню.

Наш курс підкріплюється та інформується про гуманістичну та екзистенціальну філософську основу, яка стосується питань сенсу та свободи, бореться з тим, що означає бути людиною, і підкреслює цінність індивідуальної та колективної волі.

Розвивайте свої навички консультування, нагляду та медичних та соціальних досліджень. Дізнайтеся про теорії та концепції, які лежать в основі загальних дослідницьких підходів, щоб переконатися, що у вас є правильна основа для визначення та вибору відповідних методів для відповіді на конкретні дослідницькі запитання. Ви також отримаєте глибоке розуміння процесів, які керують дизайном та практикою дослідження. Курс забезпечує Pathway до доктора філософії (PhD) UNE, якщо ви зацікавлені в подальших дослідженнях.

Чим відрізняється наш курс?

В UNE ми готуємо студентів до насиченої кар’єри в консультуванні вже понад 25 років. Наш давно створений спеціалізований магістерський курс викладають пристрасні та досвідчені вчені та практики, гарантуючи, що ви отримаєте теоретичні знання та практичні навички, необхідні для сучасної, міждисциплінарної, особистісно орієнтованої практики у швидко мінливому світі охорони здоров’я та соціальної допомоги. З фокусом на гуманістичних підходах до консультування, які вимагають від консультанта зобов’язання спілкуватися з іншими та досліджувати, що відбувається, коли такі зв’язки встановлюються, ви можете виявити, що навчальний досвід цього курсу відрізняється від того, що ви відчували в минулому.

Підготовка консультанта вимагає незалежного, самостійного та рефлексивного навчання. Наша мета цього курсу — надати вам таке саме середовище навчання, яке сприяє зростанню, яке ви створите для своїх клієнтів. Ми підтримуємо ваш розвиток як кваліфікованого професіонала, готового відповідати на виклики, з якими ви можете зіткнутися на практиці, з емоційною та психологічною спритністю. Взаємодія з вашими вчителями та однолітками допоможе поглибити ваше розуміння гуманістичного підходу до консультування, виховання щирості, прийняття, турботи, співчуття та емпатії. Цей курс дає вам можливість:

Пройдіть професійну підготовку за різними спеціалізаціями. Основні розділи курсу включають теорію та практику супервізії та зосереджені на тому, щоб надати вам навички та знання, необхідні для підтримки людей різного віку, які мають справу з низкою проблем, включаючи життєві зміни та стосунки, залежність, жорстоке поводження, психічне здоров’я та багато інших сфер. здоров'я та добробуту.

Виберіть свій власний Pathway з варіантами для Generalist Counseling Pathway , Mental Health Practice Pathway або Counseling Placement Pathway , який включає 40 годин особистого консультування, 10 годин клінічного нагляду та 150 годин діяльності на базі агентства.

Отримайте реальний дослідницький досвід — Майстер консультування UNE включає завершальний дослідницький проект, який виконується в останньому триместрі навчання, де ви обираєте спеціалізовану сферу консультування для самостійного дослідження. Завдяки спільному підходу та чудовій підтримці вашого керівника ви проведете професійне дослідження та продемонструєте свої навички вирішення проблем, критичного мислення та аналізу. Якщо ви бажаєте, це також може бути Pathway до подальших досліджень вищого ступеня в Школі охорони здоров'я.

Навчайтеся гнучко — в UNE наші студенти-консультанти мають різне походження, і ми знаємо, що вам потрібно поєднувати навчання з сім’єю, роботою та іншими зобов’язаннями. Гнучкість є ключем до наших програм онлайн-навчання, і ми пропонуємо варіанти, які дозволяють вам вивчати одиниці протягом триместрів UNE, дозволяючи вам адаптувати вашу програму навчання відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Обираючи UNE, ви обираєте лідера галузі в наданні онлайн-навчання протягом усього життя. Рік за роком студенти присуджують UNE максимум 5 зірок за загальний досвід і підтримку студентів у The Good Universities Guide. Коли ви обираєте UNE, ви налаштовуєтеся на Pathway до успішного майбутнього.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання