Keystone logo
University of New England Магістр театру та перформансу
University of New England

Магістр театру та перформансу

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Feb 2025

AUD 30 200 / per year *

Дистанційне навчання

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Ви досвідчений театральний діяч і/або драматичний педагог, який хоче вдосконалити свої професійні та академічні навички? Наш повністю онлайн-магістр театру та вистави дає вам унікальну можливість розширити свої знання та навички в театральній практиці, драматургічних дослідженнях та академічному письмі, а також підвищити свою кваліфікацію як виконавця, режисера, дизайнера, драматурга чи викладача.

Цей ступінь допоможе вам підтвердити свою кар'єру в майбутньому, розширивши свої знання та спираючись на свій професійний досвід і здібності.

Навіщо вивчати магістра театру та вистави з UNE?

Магістр театру та вистави - це творча практика та дослідницький курс, який поєднує теоретичне та практичне навчання. В основі курсу лежить суттєвий творчий проект*, який ви берете на себе як драматург, режисер, актор, дизайнер або драматичний педагог, і на основі якого ви пишете коротку дисертацію, яка базується на знаннях і розумінні, отриманих під час творчої роботи.

Ви також проведете дослідження та отримаєте навички в підприємницьких аспектах управління театром і мистецтвом.

Буде можливість вибрати напрямки навчання для подальшого розвитку ваших навичок у письмі, сучасних теоретичних підходів, методології дослідження та/або вивчення історії театру.

Після завершення цього курсу ви отримаєте глибоке розуміння теорії та виробництва театру, цінні дослідницькі навички та здатність застосовувати встановлені теорії до сукупності знань або практики.

Чим відрізняється наш курс?

Наш магістр театру та вистави є єдиним курсом такого роду в Австралії.

 • Ви навчатиметеся від лекторів і репетиторів, які мають багаторічний досвід промисловості та/або досліджень у цій галузі.
 • Вибирайте навчання, коли вам це зручно. Наш повністю онлайн-диплом дозволяє вам адаптувати навчання до свого зайнятого способу життя, а не навпаки, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.
 • UNE є найстарішим регіональним університетом Австралії та піонером у наданні дистанційної освіти – понад 80% наших студентів є онлайн.
 • Ми отримали високу оцінку - гуманітарні та соціальні курси післядипломної освіти UNE отримали максимальні 5-зіркові оцінки за загальний досвід, підтримку студентів і якість викладання в Посібнику з хороших університетів 2021.

З року в рік студенти присуджують UNE максимальні 5-зіркові рейтинги за загальний досвід і підтримку студентів, тому, коли ви обираєте навчання у нас, ви в дуже надійних руках.

Перераховані одиниці включають (але не обмежуються ними):

 • Написання для вистави: сцена та екран
 • Класична гра та продуктивність зараз
 • Австралійський театр
 • Акторська майстерність
 • Режисура та виробництво
 • Драматичні навички для вчителів середньої школи
 • Погляди на Шекспіра
 • Місцевий бізнес і розвиток громади.

*Це ваша відповідальність організувати практичний театральний проект, на якому базуватимуться деякі ваші дослідження, незалежно від UNE. Відповідні організації включають професійну, незалежну або громадську театральну компанію, школу чи університет.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання