Keystone logo
University of New England Магістр прикладної лінгвістики
University of New England

Магістр прикладної лінгвістики

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 33 829 / per year *

Дистанційне навчання

* оплата іноземних студентів. зверніться до університету, щоб дізнатися про вартість навчання для місцевих студентів

Введення

З приходом глобалізації питання, пов’язані з мовою та міжкультурною комунікацією, ніколи не були такими актуальними. Повністю онлайн-магістр прикладної лінгвістики UNE дасть вам можливість зрозуміти дизайн мови, нюанси та контекст мови та міжкультурної комунікації - безцінні навички у все більш взаємопов'язаному світі, і особливо важливі при викладанні англійської для носіїв інших мов (TESOL) .

Навіщо вивчати магістра прикладної лінгвістики з UNE?

Ви станете частиною глобального класу, спілкуючись зі своїми викладачами та студентами з усього світу через онлайн-дискусійні форуми, що дасть вам безцінний досвід, який ви зможете взяти у свій реальний робочий світ. Ви досліджуватимете мови світу, опанування мови, мову в освіті, мову в юридичних та інших професійних контекстах, а також міжкультурну комунікацію, щоб побудувати основу знань для інтеграції у вашу професійну кар’єру.

Попередній лінгвістичний досвід не потрібен, а ступінь магістра прикладної лінгвістики можна отримати всього за рік. Ви отримаєте професійну кваліфікацію, яка розширить ваші можливості у викладанні мови, управлінні мовними програмами, TESOL, соціальних службах, охороні здоров’я, освіті та праві, з навичками міжкультурного спілкування, які допоможуть у роботі з різними мовними та культурними групами.

Ви можете вибрати загальну спеціальність, яка веде до магістра прикладної лінгвістики (загальна), спеціальність «Викладання англійської мови для носіїв інших мов», яка веде до магістра прикладної лінгвістики (TESOL), або спеціальність «Міжкультурна комунікація для бізнесу та послуг», ведуть до магістра прикладної лінгвістики (ICBS). MAAL ICBS включає спеціалізовані підрозділи, які передають навички культурної грамотності для покращення спілкування з різними зацікавленими сторонами в контексті бізнесу та соціальних послуг. TESOL Major включає спеціалізовані підрозділи TESOL, включаючи професійне розміщення, яке можна завершити в широкому діапазоні контекстів. TESOL Major також є затвердженим курсом підтримки доходів студентів. Студенти, які відповідають вимогам, можуть подати заявку на молодіжну допомогу або Austudy.

У світі, що швидко змінюється, наш магістр прикладної лінгвістики може допомогти переконатися, що ваша кар'єра буде придатною для життя в майбутньому.

Чим відрізняється наш курс?

Магістр прикладної лінгвістики був першим в Австралії повністю онлайновим ступенем магістра з прикладної лінгвістики, і наші співробітники мають величезний досвід у пропонуванні цього високоякісного інтерактивного курсу для аспірантів, який використовує новітні мультимедійні технології.

  • Ви навчатиметеся від лекторів і репетиторів, які мають багаторічний досвід промисловості та/або досліджень у цій галузі.
  • Вибирайте навчання, коли вам це зручно. Наш повністю онлайн-диплом дозволяє вам адаптувати навчання до свого зайнятого способу життя, а не навпаки, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.
  • UNE є найстарішим регіональним університетом Австралії та піонером у наданні дистанційної освіти – понад 80% наших студентів є онлайн.
  • Ми отримали високу оцінку - курси гуманітарних і соціальних наук UNE отримали максимальні 5-зіркові оцінки за загальний досвід, зарплату випускника, підтримку студентів і якість викладання в Посібнику з хороших університетів 2021.

З року в рік студенти присуджують UNE максимальні 5-зіркові рейтинги за загальний досвід і підтримку студентів, тому, коли ви обираєте навчання у нас, ви в дуже надійних руках.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання