Keystone logo
University of New England магістр права (курсова робота)
University of New England

магістр права (курсова робота)

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 30 200 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Магістр права UNE дозволяє розширити свої юридичні знання та покращити навички незалежного, критичного мислення та дослідження. Ви досягнете високого рівня професійного письма та досліджень, що стосуються актуальних проблем законодавства та практики.

Наш курс дає вам можливість вибрати підрозділи, які вас цікавлять, або спеціалізуватися, вивчаючи підрозділи з певної галузі права. Це озброїть вас передовими юридичними знаннями та навичками, а також передовими дослідницькими навичками, щоб змінити ситуацію у все більш взаємопов’язаному світі.

Навіщо вивчати магістра права з UNE?

Як спеціальна програма навчання, магістр права UNE дозволяє вам удосконалити свої професійні юридичні навички, розширити свої знання та покращити своє незалежне, критичне мислення та дослідницькі навички. Якщо у вас є бакалавр права з принаймні двома роками відповідного професійного досвіду або у вас є доктор юриспруденції чи бакалавр права з відзнакою, цей курс для вас. Оволодійте дослідницькими та комунікаційними навичками вищого рівня, пов’язаними з актуальними проблемами законодавства та практики, і закінчіть навчання з гострим аналітичним розумом, готовим скористатися новими професійними можливостями в умовах, що швидко змінюються.

Чим відрізняється наш курс?

Глибина та широта нашого магістра права робить його ідеальним Pathway для вдосконалення ваших навичок і розвитку спеціалізованої юридичної експертизи в сферах, які відображають ваші інтереси. Ви матимете можливість:

  • Створіть міцну основу критичного мислення та аналізу, а також глибоке розуміння дослідницької методології, теорії та практики
  • Станьте частиною Школи права UNE, найбільшої юридичної школи Австралії за межами столиці, маючи глибоке розуміння правових питань, пов’язаних із регіональною, віддаленою та сільською Австралією, а не лише з мегаполісами.
  • Отримайте різноманітні знання, щоб застосувати їх до нової юридичної кар’єри, яка з’являється в результаті розвитку нових технологій.
  • Застосуйте своє професійне судження та знання етичних обов’язків, пов’язаних із юридичним ступенем, включаючи розуміння міжнародних поглядів, аборигенів і жителів островів Торресової протоки.
  • Розвивайте свої знання про принципи та методи дослідження, виконавши дослідницький проект.
  • Відточуйте свої навички в оцінюванні ідей і винесенні обґрунтованих суджень щодо складних питань права.

Обираючи UNE, ви обираєте лідера галузі в наданні онлайн-навчання протягом усього життя для початківців та кваліфікованих професіоналів у галузях права. Студенти постійно присуджують UNE максимальні 5-зіркові рейтинги за загальний досвід і підтримку студентів, тому, коли ви обираєте навчання в UNE, ви налаштовуєтеся на шлях до успішного майбутнього.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання