Keystone logo
University of New England Магістр планування та управління стихійними лихами
University of New England

Магістр планування та управління стихійними лихами

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 30 200 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Природні небезпеки, такі як лісові пожежі, повені, циклони та пандемії, можуть спричинити соціальну та економічну катастрофу в будь-якому місті чи регіоні по всьому світу. Магістр UNE з планування та управління стихійними лихами пропонує багатодисциплінарне дослідження природних небезпек на високому рівні - через курсову роботу та вашу контрольовану дисертацію - для підготовки лідерів у сфері пом'якшення небезпеки та зменшення кількості стихійних лих. Ви дізнаєтеся про передові навички дослідження та реагування на природні небезпеки, катастрофи, які вони викликають, контексти, в яких вони відбуваються, та методи зменшення катастроф. Ви будете розвивати критичне мислення та здатність вирішувати проблеми за допомогою надійної курсової роботи та керованих незалежних досліджень. Ці навички користуються попитом у різних професіях і допоможуть вам стати придатними для майбутньої кар’єри в області планування та управління ризиками.

Навіщо вивчати магістр планування та управління стихійними лихами з UNE?

Отримайте досвід у сфері пом’якшення стихійних лих в австралійському та міжнародному контекстах у той час, коли навички зменшення ризиків стихійних лих є особливо важливими. Завдяки комплексній програмі курсової роботи та вашій контрольованій дисертації ви отримаєте практичні навички критичного мислення та вирішення проблем, щоб досягти успіху в якості лідера в галузі пом’якшення стихійних лих.

Програма курсової роботи в рамках магістра планування та управління стихійними лихами включає чотири основні одиниці плюс чотири факультативних одиниці в областях, що представляють особливий інтерес.

Основні підрозділи охоплюють тематичні області, які є основоположними для планування та управління стихійними лихами:

  • фактори навколишнього середовища, які поєднуються, щоб створити природні небезпеки
  • екологічні, соціальні та економічні наслідки стихійних лих і катастроф
  • методи, пов'язані з вивченням аспектів стихійних лих і катастроф
  • стратегії пом'якшення
  • виклики та можливості для розробки політики у сфері стихійних лих
  • майбутні тенденції в плануванні та управлінні стихійними лихами.

Виберіть чотири факультативи з комплексного багатопрофільного набору підрозділів. Це ваша можливість зосередитися на сферах особливого інтересу з варіантів, які включають (але не обмежуються ними) навколишнє середовище, економіку, населення, державну політику, глобалізацію та стійкий розвиток.

Ваша дослідницька дисертація на тему, яку ви обираєте після консультації зі своїм керівником, дозволить вам отримати професійний досвід. Крім того, це можливість отримати передові навички в академічних дослідженнях.

Чим відрізняється наш курс?

Майстер UNE з планування та управління стихійними лихами призначений для забезпечення високого рівня розуміння природних небезпек і лих та їх пом'якшення за допомогою планування та політики. Завдяки цьому курсу ви маєте можливість:

  • отримати післядипломну кваліфікацію, щоб стати лідером галузі з експертними знаннями та навичками у сфері пом’якшення стихійних лих
  • розвивати критичне мислення та здатність вирішувати проблеми за допомогою надійних курсових робіт та керованих незалежних досліджень
  • отримати спеціальні знання за допомогою дисертації під наглядом, а також вибравши факультативні одиниці з широкого спектру міждисциплінарних варіантів
  • гнучко навчайтеся в університетському містечку або онлайн і завершіть курс за 1,5 роки (повний робочий день) або до шести років (заочний робочий день).

UNE є провідним новатором гнучкого навчання вже понад 60 років. Ми прагнемо допомогти зайнятим дорослим навчатися з будь-якого місця. Насправді наші студенти оцінюють нас у 5 зірок за загальний досвід у The Good Universities Guide рік за роком.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання