Keystone logo
University of New England Магістр освіти (курсова робота)
University of New England

Магістр освіти (курсова робота)

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 28 762 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Оновіть свої навички в освітній практиці за допомогою магістра освіти UNE (курсова робота). На додаток до гнучкої програми Pathway із широким спектром варіантів навчального плану, ви можете розвинути свій досвід за допомогою однієї з чотирьох спеціалізацій. Поглибте свої знання з низки навчальних дисциплін і залучіть своїх студентів до сучасної практики та теорії.

Навіщо вивчати магістра освіти (курсову роботу) з UNE?

UNE пишається історією забезпечення високоякісного навчання для вчителів та тих, хто професійно залучений до освіти. Цей ступінь дає вам передові знання та навички, щоб підвищити свій досвід у професійній практиці, стипендії, лідерстві та дослідженнях. Ви зробите вагомий внесок у обраний вами шлях у педагогічній професії та підготуєте свою кар’єру до життя.

Чим відрізняється наш курс?

Завдяки цьому курсу ви будете:

  • Здобудьте передові знання та навички, щоб покращити свою кар’єру майже в будь-якому освітньому середовищі – незалежно від того, працюєте ви вчителем чи керівником школи, на державній службі чи в будь-якій іншій галузі, пов’язаній з освітою.
  • Виберіть із широкого спектру факультативів, які відповідають вашим унікальним професійним цілям і потребам ваших студентів.
  • Спеціалізується на цифровому навчанні, освіті корінних жителів Австралії, спеціальній освіті та викладанні англійської мови для носіїв інших мов (TESOL).
  • Пристосуйте навчання до роботи та інших зобов’язань. Курс, зосереджений на потребах зайнятих професіоналів, доступний у режимі повного та часткового навчання з використанням різноманітних технологій онлайн-навчання та пропонує Pathway вступу та програму навчання, розроблену спеціально для керівників шкіл.
  • Скористайтеся перевагами вкладеної програми сертифікатів вищої освіти, яка надає додаткові точки виходу, якщо ви бажаєте вийти або призупинити навчання.
  • Розвивайте своє критичне мислення, здатність вирішувати проблеми, емоційний інтелект і комунікативні навички, щоб отримати конкурентну перевагу в будь-якому навчальному закладі.
  • Будьте частиною активної академічної спільноти, що керується дослідженнями, і всі вони прагнуть досягти високого рівня досконалості в дослідженнях і навчанні.

Обираючи UNE, ви обираєте лідера галузі в наданні онлайн-навчання протягом усього життя для початківців та кваліфікованих професіоналів у сфері освіти. Справді, рік за роком студенти присуджують нам 5-зірковий рейтинг у The Good Universities Guide за загальний досвід і підтримку студентів.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання