Keystone logo
University of New England Магістр мистецтв
University of New England

Магістр мистецтв

Online

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 27 040 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* оплата іноземних студентів. зверніться до університету, щоб дізнатися про вартість навчання для місцевих студентів

Введення

Магістр мистецтв UNE призначений для того, щоб надати вам спеціальні знання, а також широкий спектр переданих навичок, які високо цінують роботодавці, наприклад спілкування та критичне мислення. Цей курс також є цілеспрямованим Pathway до дослідження вищого ступеня.

Зі ступенем магістра ви можете переключитися на нову сферу кар’єри або отримати додатковий досвід, щоб покращити свій існуючий шлях. В UNE ви можете вибрати спеціалізацію з 16 спеціалізацій, зануритися в дослідження та адаптувати програму відповідно до своїх інтересів і кар’єрних цілей.

Доступні наступні спеціальності: стародавня історія, археологія, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, англійська мова, географія, історія, дослідження поселенського колоніалізму, лінгвістика, медіа та комунікації, середньовічні та сучасні європейські дослідження, філософія, політичні та міжнародні дослідження, соціологія, дослідження релігії, Театр і перформанс, Письменництво.

Навіщо вивчати магістра мистецтв з UNE?

Магістр мистецтв UNE є відносно необмеженою програмою навчання, яка дає вам можливість покращити наявні професійні навички або отримати новий досвід. Наш курс є гнучким, що дозволяє вам вибирати предмети, що стосуються вашої спеціальності, а також розділи з різних областей. Ви також можете глибше заглибитися в обрану вами сферу навчання, провівши поглиблене дослідження.

До кінця цієї програми ви оволодієте науково-дослідницькими та комунікаційними навичками вищого рівня, детальними знаннями вибраної предметної області та ключовими навичками вирішення проблем.

Після закінчення навчання ви станете більш інтелектуально гнучкими, матимете загострений аналітичний розум і зможете самостійно мислити, проявляти ініціативу та ефективно обробляти інформацію. Це ті навички, які прагне роботодавець, що дозволить вам залишатися попереду на ринку праці, який швидко змінюється.

Чим відрізняється наш курс?

Наш магістр мистецтв є одним із найповніших курсів магістратури в Австралії завдяки його глибині та широті. Будучи студентом, ви матимете можливість:

 • Виберіть із 16 спеціальностей у різних дисциплінах. Навчайтеся у досвідчених і підтримуючих педагогів, які знаходяться в авангарді своїх галузей.
 • Вивчайте, коли і де це відповідає вашому графіку, скориставшись досвідом UNE в онлайн-навчанні, зауваживши, що деякі спеціальності вимагають відвідування шкіл-інтернатів. Або навчайтеся в кампусі та скористайтеся перевагами університету, відомого своїм глобальним світоглядом, почуттям спільноти та чудовими зручностями.

Студенти незмінно дають UNE максимум 5 зірок як за загальний досвід, так і за підтримку студентів, тож незалежно від того, вибираєте ви навчання онлайн чи в кампусі, ви в надійних руках.

Майори

 • Стародавня історія
 • Археологія
 • Азіатсько-Тихоокеанський регіон
 • Англійська
 • Географія
 • Історія
 • Мовознавство
 • ЗМІ та комунікації
 • Середньовічні та новітні європейські студії
 • Філософія
 • Політичні та міжнародні дослідження
 • Соціологія
 • Релігієзнавство
 • Дослідження поселенського колоніалізму
 • Театр і вистава
 • Написання

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання