Keystone logo
University of New England Магістр інформаційних технологій
University of New England

Магістр інформаційних технологій

Online

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 33 829 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річна плата за навчання покриває лише вартість навчання. Вони не включають інші витрати, пов'язані з навчанням в університеті.

Введення

Інформаційні технології є складною та динамічною сферою. Щоб залишатися актуальним, ви повинні постійно вдосконалювати свої навички та знання. Магістр інформаційних технологій UNE має сильну технічну спрямованість, яка дозволяє вам оновити свої навички та знання та підтвердити свою кар'єру в майбутньому в цій швидко мінливій сфері.

Навіщо вивчати магістра інформаційних технологій з UNE?

Організації в усьому світі покладаються на інформаційні та обчислювальні технології (ІКТ) для підтримки практично кожного аспекту своєї діяльності. Як результат, розробники програмного забезпечення, веб-сайтів і додатків користуються великим попитом через їхні професійні здібності. У звіті ACS Australia Digital Pulse 2019 прогнозується створення додаткових 100 000 робочих місць у сфері ІКТ протягом п’яти років до 2024 року. За даними Seek.com.au, середня зарплата в секторі становить 130 000 доларів США.

Виберіть нашого магістра інформаційних технологій, якщо ви прагнете змінити напрямок у своїй кар'єрі або хочете підвищити свою ІТ-кваліфікацію та розширити свої знання в галузі програмного забезпечення, веб-розробки та розробки програм.

Розроблений з урахуванням зайнятості, кожен елемент нашого курсу зосереджений на розширенні ваших навичок і знань, щоб гарантувати, що ви можете додати максимальну цінність на робочому місці.

Якщо ви прагнете змінити кар’єру, ви можете вступити на курс, не маючи досвіду в ІТ, і закінчити його, щоб бути готовим до працевлаштування на різних ІТ-посадах у приватному секторі, державних установах або дослідницьких організаціях.

Якщо у вас є досвід ІТ, ви можете оновити свою кваліфікацію та підготуватися до майбутньої кар’єри, маючи кілька доступних варіантів вступу, які враховують досвід галузі та попереднє навчання, що дозволяє скоротити час навчання.

Обираючи UNE, ви обираєте лідера галузі в наданні онлайн-навчання протягом усього життя. З року в рік студенти присуджують UNE максимальні 5-зіркові рейтинги в The Good Universities Guide за загальний досвід і підтримку студентів.

Чим відрізняється наш курс?

Наш курс пропонує глибину, гнучкість і зосередженість на технічних навичках. Ви охопите основні елементи інформаційних технологій, такі як комп’ютерне програмування, системи керування базами даних, веб-технології та розробка програмного забезпечення, а також застосувати теорію на практиці за допомогою дослідницького проекту або досвіду завершення.

Ви матимете можливість:

  • Скеровуйте навчання у обраному вами напрямку, вибираючи один із підрозділів, що охоплюють такі спеціалізовані теми, як комп’ютерні мережі та безпека, штучний інтелект, інформаційні системи управління, дизайн взаємодії з користувачем та веб-програмування.
  • Працюйте з такими провідними мовами програмування, як Python, JavaScript і SQL.
  • Застосуйте теорію на практиці за допомогою завершального проекту, який розробляє інформаційно-технологічне рішення реальної проблеми для промислового клієнта.
  • Співпрацюйте з однокурсниками та отримуйте практичний досвід розробки в наших підрозділах студії розробки програмного забезпечення.
  • Навчайтеся в університетському містечку або онлайн, використовуючи різноманітні освітні технології, включаючи відеолекції та онлайн-дискусійні форуми, що дає вам можливість збалансувати навчання та інші зобов’язання.
  • Отримайте доступ до серверів кампусу через засоби віддаленого робочого столу.
  • Відточіть свої навички письмового та усного спілкування, щоб обґрунтувати та інтерпретувати теоретичні положення, методології, висновки та професійні рішення для спеціалістів та неспеціалістів.
  • Працюйте самостійно в дослідницькому середовищі.
  • Подайте заявку на блокування передового статусу на знак визнання ваших попередніх досліджень.
  • Вийдіть із дипломом вищої освіти з інформаційних технологій, якщо ви вирішите не завершувати повний магістерський курс на етапі, на якому ви задовольняєте вимоги до диплома вищої освіти.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання