Keystone logo
University of New England Магістр економіки та регіонального розвитку
University of New England

Магістр економіки та регіонального розвитку

Online

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 32 254 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* оплата іноземних студентів. зверніться до університету, щоб дізнатися про вартість навчання для місцевих студентів

Введення

Громади та регіони стикаються зі складними викликами, коли вони працюють над покращенням рівня життя та добробуту. Економісти відіграють вирішальну роль у громадському та регіональному розвитку, інформуючи про рішення урядових та неурядових установ, які прагнуть до сталого економічного зростання та стабільності в усьому світі.

Магістр економічного та регіонального розвитку UNE надасть вам досвід, щоб допомогти вирішити проблеми, з якими стикаються регіони та нації, коли вони визначають свої напрямки та намічають курс на краще майбутнє.

Навіщо вивчати магістра економічного та регіонального розвитку з UNE?

Незалежно від того, чи ви вже працюєте у сфері економічного та регіонального розвитку, чи бажаєте зосередити свою кар’єру на цьому секторі, цей курс допоможе вам спиратися на свій досвід для вирішення реальних проблем, з якими стикаються громади та регіони.

UNE має дослідницьку та викладацьку силу в економіці, економіці сільського господарства та ресурсів та економетриці — сферах, необхідних для аналізу, розробки та оцінки проектів розвитку громад у регіональному та міжнародному контекстах.

Наші економічні курси післядипломної освіти отримали 5-зірковий рейтинг за навчальні ресурси та повну зайнятість за версією Good Universities Guide 2021. Ми також пишаємося тим, що з року в рік студенти присуджують UNE 5-зірковий рейтинг за загальний досвід і підтримку студентів.

Чим відрізняється наш курс?

Наш курс надасть вам передові знання та навички з економіки, які ви зможете застосувати, коли маєте справу з проблемами регіонального розвитку та розвитку громади в міському чи сільському контексті. На додаток до вдосконалення навичок економічного та кількісного аналізу, ви розвинете глибоке розуміння важливості культурних, етичних, правових та соціальних аспектів економічних проблем у країнах, що розвиваються.

Ви матимете можливість:

  • Виберіть одну з чотирьох запропонованих спеціальностей або адаптуйте та урізноманітніть своє навчання, щоб досягти ваших особистих кар’єрних цілей, вибравши одиниці із загальної програми.
  • Вибирайте з широкого діапазону підрозділів, що дозволить вам зосередитися на сферах, які вас цікавлять і мають відношення до вашої кар’єри.
  • Беріть участь в онлайн-дискусіях із різними зацікавленими сторонами по всьому світу, що дозволить вам застосовувати знання та навички в контексті реального світу.
  • Зосередьте свої дослідження на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
  • Навчайтеся в кампусі в Армідейлі або в Інтернеті, користуючись досвідом UNE у наданні онлайн-освіти для підтримки навчання впродовж життя для досвідчених професіоналів.
  • Навчайтеся повний або неповний робочий день, що дає вам можливість поєднувати навчання з роботою та особистими зобов’язаннями.
  • Застосовуйте свої академічні знання та вдосконалюйте свої навички на робочому місці за допомогою нашого відділу інтегрованого навчання.
  • Беріть участь у нашому підрозділі «Досвід навчання за кордоном» разом із однокурсниками та викладачами, щоб отримати короткостроковий міжнародний досвід, який доповнить вашу курсову роботу.

Якщо ви не можете завершити магістерську програму, ви можете мати право закінчити навчання, отримавши сертифікат з прикладної економіки або диплом з економіки, якщо ви відповідаєте вимогам цих програм.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання