Keystone logo
University of New England магістр ділового адміністрування (міжнародний)
University of New England

магістр ділового адміністрування (міжнародний)

Online

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Jun 2024

AUD 33 829 / per year *

Дистанційне навчання, На кампусі

* оплата іноземних студентів. зверніться до університету, щоб дізнатися про вартість навчання для місцевих студентів

Введення

Підприємства працюють у все більш складному глобальному середовищі. Керівники в усьому світі повинні ефективно визначати, критично оцінювати та належним чином вирішувати різноманітні управлінські виклики та проблеми.

Ступінь MBA є важливою кваліфікацією, яка готує провідних лідерів у будь-якій галузі стати більш ефективними менеджерами бізнесу в глобальній економіці, що швидко розвивається. Магістр ділового адміністрування (Міжнародний) в UNE підвищить ваші навички та знання та дозволить вам досягти ваших кар’єрних цілей і додати значну цінність організаціям у будь-якій точці світу.

Навіщо вивчати магістра ділового адміністрування (міжнародного) з UNE?

MBA (International) в UNE призначений для аспірантів з бізнес-дисципліни або поза нею, які бажають спеціалізуватися на міжнародній торгівлі та глобальному бізнесі.

Наш курс розширить ваш досвід і дасть вам можливість розвивати передові навички та знання, необхідні для впевненого керівництва організаціями в умовах складної глобалізованої економіки.

Ми високо оцінені. З року в рік студенти присуджують UNE максимальні 5-зіркові рейтинги в The Good Universities Guide за загальний досвід і підтримку студентів. Наші курси післядипломної освіти з бізнесу та менеджменту отримали 5-зірковий рейтинг за навчальні ресурси та повний робочий день.

Чим відрізняється наш курс?

Ми пропонуємо різноманітні Pathways вступу до MBA (International). Вам не потрібно мати досвід роботи, щоб бути допущеним на цей курс. Якщо у вас є ступінь бакалавра в непов’язаній галузі, ви можете отримати цю кваліфікацію, виконавши 16 одиниць протягом двох років денного навчання. Якщо у вас є ступінь бакалавра у відповідній галузі, ви можете завершити курс, вивчивши 12 одиниць.

Наш денний курс відповідає візовим вимогам для іноземних студентів, які бажають навчатися в Австралії. Однак ви також можете обрати навчання заочне або денне онлайн у своїй країні. Ключові підрозділи включають бухгалтерський облік, фінанси, економіку, етику, міжнародний бізнес, управління та стратегічне планування, які лежать в основі сучасних бізнес-операцій у державному, приватному та некомерційному секторах.

Отримавши ступінь магістра ділового адміністрування (Міжнародний), ви доповните свій наявний досвід у таких сферах, як прийняття рішень, етика та управління, що дозволить вам стати ефективнішим лідером у будь-якому глобальному середовищі. Ви матимете можливість:

  • Розширте свою кваліфікацію за межі рівня бакалавра, озброївши вас просунутими діловими та лідерськими навичками та розширивши ваші кар’єрні можливості
  • Навчайтеся в кампусі в Армідейлі в регіональному Новому Уельсі або навчайтеся онлайн. Якщо ви міжнародний студент, у вас також є можливість навчатися в нашому університетському містечку UNE Sydney, розташованому в центрі міста Парраматта.
  • Застосовуйте свої знання та досвід до реального світу, дозволяючи вам отримати додатковий практичний досвід і інтегрувати своє мислення, щоб стати більш ефективним і гнучким менеджером
  • Навчайтеся у всесвітньо визнаних вчених, які мають значний послужний список у дослідженнях і багатий досвід у бізнесі та промисловості
  • Працюйте разом із однокурсниками та координаторами підрозділів, що дозволить вам ділитися своїм досвідом і створювати мережі контактів, на які можна спиратися протягом вашої кар’єри
  • Вийдіть із курсу, отримавши сертифікат випускника з бізнесу, якщо ви вирішите не проходити MBA та виконали вимоги до сертифіката випускника.

Навчайтесь в Інтернеті

Більшість наших студентів обирають навчання онлайн протягом трьох періодів навчання з цілодобовою підтримкою репетитора* та пристосовують навчання до роботи та сімейних зобов’язань. Унікально, що нашим онлайн-студентам здебільшого більше 30 років, і вони мають цінний досвід. Вони утворюють спільноту дорослих, які жонглюють тими ж проблемами та пріоритетами, які об’єднують свій життєвий і робочий досвід в UNE, щоб стати придатними для майбутнього та краще реагувати на світ, що швидко змінюється.

Навчання на кампусі

Багато наших студентів вирішують скористатися перевагами стилю життя на кампусі в Армідейлі, в прекрасному регіоні Нової Англії, маючи доступ до неперевершеної підтримки, проживання та спортивних споруд. Ці студенти часто починають навчання на першому ступені та нещодавно закінчили школу. Завдяки доступу до академічної та кар’єрної підтримки вони отримують фантастичний початок своєї кар’єри.

Підтримка репетитора 24/7 включає: відгук на есе (протягом 24 годин); живий чат 24/7 для загального відгуку про академічне письмо; а також допомога з окремих предметів на базовому рівні або на першому курсі для таких предметів, як математика, хімія, біологія, фізика, бізнес, бухгалтерський облік, мікроекономіка, макроекономіка та статистика. Існує також широкий спектр семінарів, ресурсів і курсів, доступних для підтримки академічних навичок, щоб допомогти вам і допомогти вам досягти успіху.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання