Keystone logo
University of New England

University of New England

University of New England

Прийом

 1. Відвідайте веб-сайт приймальної комісії UNE: Почніть із відвідування офіційного веб-сайту приймальної комісії University of New England . Там ви знайдете детальну інформацію про процес подання заявки, вимоги до вступу та важливі терміни.
 2. Виберіть свою програму: ознайомтеся з програмами бакалаврату або магістратури, які пропонує UNE, і визначте, на яку програму ви зацікавлені в подачі заявки. Переконайтеся, що ви відповідаєте конкретним вимогам для обраної програми.
 3. Перегляньте вимоги до вступу: ознайомтеся з вимогами до вступу на бажану програму. Ці вимоги можуть включати академічні довідки, стандартизовані результати тестів (наприклад, SAT або ACT), рекомендаційні листи, особисту заяву чи есе та будь-які додаткові вимоги, пов’язані з програмою.
 4. Подайте заявку: заповніть та надішліть онлайн-форму заявки через портал прийому UNE. Надайте точну та актуальну інформацію, гарантуючи дотримання всіх термінів подання заявок.
 5. Надішліть підтверджуючі документи: домовтеся, щоб ваші офіційні стенограми середньої школи чи коледжу, результати тестів та будь-які інші необхідні документи були надіслані безпосередньо до приймальної комісії UNE. Дотримуйтесь інструкцій, наданих на веб-сайті UNE щодо методів подання.
 6. Сплатіть збір за заявку: UNE зазвичай вимагає плату за заявку, яку можна сплатити онлайн через портал заявок. Обов’язково перевірте поточну суму плати та варіанти оплати на веб-сайті UNE Admissions.
 7. Відстежуйте свою заявку: після подання заявки ви отримаєте електронний лист із підтвердженням із інструкціями щодо входу на портал для заявників. Використовуйте цей портал, щоб відстежувати статус вашої заявки, подавати будь-які додаткові документи, якщо це необхідно, і отримувати оновлення щодо вашого рішення про вступ.
 8. Очікуйте рішення щодо вступу: Приймальна комісія UNE розгляне вашу заявку, беручи до уваги різні фактори, такі як академічна успішність, результати тестів, есе та рекомендаційні листи. Після прийняття рішення ви отримаєте сповіщення електронною поштою або через портал заявника.

Стипендії та фінансування

Стипендії та інша фінансова підтримка

Стипендії можуть допомогти вам з витратами на навчання в Австралії. Студенти бакалаврату та аспіранти можуть подати заявку на отримання стипендій уряду Австралії. Якщо ви навчаєтеся на аспірантуру, UNE також пропонує дослідницькі стипендії.

Стипендії уряду Австралії

Австралійські стипендії – це ініціатива австралійського уряду, спрямована на розбудову партнерства та підвищення взаєморозуміння, знань та інновацій в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Урядові стипендії Австралії включають усі існуючі стипендіальні програми, якими керує Австралійське агентство з міжнародного розвитку (AusAID) і Департамент освіти, зайнятості та робочих відносин (DEEWR).

Більше інформації про австралійські стипендії можна знайти в Інтернеті на веб-сайті уряду Австралії.

Стипендії для іноземних студентів

Міжнародна стипендія UNE покриває знижку опублікованої річної плати за навчання для іноземних студентів. Міжнародні стипендії UNE доступні для іноземних студентів денної форми навчання, які розпочинають курсове навчання в UNE у 2023 році.
Зараз ми пропонуємо стипендію 20% для вступу в 2024 році.

Перегляньте детальну інформацію про стипендію, відвідавши веб-сайт університету.

Стипендії для аспірантів

UNE пропонує низку важливих дослідницьких стипендій для аспірантів, які навчаються за науковими ступенями, включно з дослідженнями з окремих дисциплін, цільовими дослідницькими проектами та іншими, які мають ширші критерії прийнятності.

Міжнародна нагорода UNE International Postgraduate Research Award (IPRA)

Стипендія UNE International Postgraduate Research Award (UNE IPRA) пропонується видатним міжнародним кандидатам, які бажають отримати науковий ступінь в UNE.

 • До 20 UNE IPRA доступні видатним заявникам, які бажають вступити до аспірантури в UNE
 • UNE IPRA надає щорічну стипендію, плату за навчання та єдине стандартне медичне страхування за кордоном
 • Нагороди розраховані на максимальну тривалість двох років для наукового ступеня магістра або трьох років для докторського ступеня
 • Заявки оцінюються на основі академічних заслуг і дослідницького потенціалу

Рейтинги

UNE є австралійським університетом з найвищим рейтингом задоволеності студентів.

У 2022 році Canstar Blue присудив UNE «Найбільш задоволених студентів» у категоріях «Національні університети», «Університети в Інтернеті» та «Університети Нового Південного Університету». Ми також єдиний австралійський державний університет, який 17 років поспіль отримав максимальну 5 зірок за загальний досвід за версією Good Universities Guide.

Незалежно від того, чи йдеться про наше прагнення до якості викладання, про чудові результати працевлаштування наших випускників або про нашу репутацію щодо надання виняткової онлайн-освіти, UNE незмінно визнається чудовим австралійським університетом.

Оскільки Австралія є найтривалішим безперервним постачальником дистанційної освіти, більшість із наших понад 140 курсів доступні для вивчення онлайн. Має сенс довіряти університету, який має багату історію допомоги таким дорослим, як ви, стати придатними для майбутнього, поки вони навчаються вдома.

Співпрацюйте з університетом, який знає, як допомогти вам реагувати на світ, що швидко змінюється.

Розташування

 • Armidale

  Armidale, Австралія

Запитання