University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

Введення

Інженерний коледж Говарда Р. Хьюза пропонує ступінь бакалавра, магістра та доктора наук понад 2000 студентам у дев’яти департаментах.

Маючи понад 70 штатних викладачів, коледж створив добре збалансовану навчальну програму, поєднавши практичні та емпіричні знання з математичними та науковими основами та принципами, що забезпечує міцну основу для успішної кар’єри в галузі техніки та інформатики.

Сфери інженерії та обчислювальної техніки, що охоплюються місією коледжу, це: Цивільна та екологічна інженерія, Комп’ютерні науки, Електротехнічна та комп’ютерна інженерія та машинобудування. Програми бакалаврату та аспірантури в цих областях забезпечують співробітників місцевої та регіональної промисловості. Деякі з цих студентів отримують можливість стати новаторами та підприємцями завдяки навчанню та освіті в коледжі. Крім того, дипломні програми з інженерного розваг та управління будівництвом відповідають унікальним місцевим потребам індустрії гостинності.

Дослідження та розвиток

Наші випускні програми процвітають завдяки фінансовим дослідженням. Вони не лише навчають наших випускників новаторами, а й призводять до інновацій, які можуть бути джерелом доходу для університету та місцевої економічної диверсифікації.

Сервіс

Навчання та знання, що передаються нашим студентам, готують їх до служіння місцевій промисловості та громаді. Студенти, викладачі та співробітники беруть участь у різноманітних послугах для громади та професії.

Розташування

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Запитання