Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

Введення

Коледж наук пропонує ступінь бакалавра, магістра та доктора наук приблизно 3000 студентам у різних областях.

Маючи приблизно 130 штатних викладачів, коледж створив добре збалансовану навчальну програму, поєднавши практичні та емпіричні знання з науковими основами та принципами, що забезпечує міцну основу для успішної кар’єри в науці та інших професійних програмах.

Дослідницькі можливості, доступні для наших студентів та викладачів, дозволяють їм робити запити та спостереження, необхідні для наукових відкриттів. Ці відкриття допомагають захистити та зберегти Неваду та її громадян.

Студенти, викладачі та співробітники беруть участь у багатьох програмах, що сприяють розвитку позитивних відносин між UNLV та членами громади.

Студенти мають доступ до закладів, лабораторій, дослідницьких центрів та інститутів у кампусі та по всій країні. Цей доступ покращує досвід роботи в класі, сприяє розвитку освіти та налагоджує стосунки в науковому співтоваристві.

Коледж пропонує програми з наук про життя, хімії та біохімії, геонауки, математичних наук, фізики та астрономії та управління водними ресурсами.

Відносини між студентами та викладачами, практичні дослідження та громадські роботи допомагають забезпечити підготовку студентів, які закінчують навчання, до будь-якого шляху, який вони обрали.

Місія Коледжу наук полягає у обслуговуванні студентів UNLV, громадян Невади та США та суспільства у всьому світі шляхом досліджень та відкриттів, що розширюють знання в галузі природничих, фізичних та математичних наук. Ми передаємо ці знання студентам у приємному навчальному середовищі та громадам за межами університету шляхом активної участі різноманітних виборчих округів.

Коледж наук намагається розвивати та розвивати спільноту вчених та науковців, які є одними зі світових лідерів у своїх дисциплінарних галузях та генерують знання на передовій науці. Дослідження та відкриття, в поєднанні з освітою, є нашими ознаками. Вирішення основних питань, пов’язаних з науками про Землю, біологічними системами, фізичними та хімічними системами, математикою та Всесвітом, і надалі залишатиметься основними напрямками діяльності. Спільно з колегами в університеті та за його межами викладачі та студенти беруть участь у застосуванні та використанні наших наукових відкриттів та досвіду на благо університету, громадян Невади та суспільства в цілому.

Коледж наук створює інноваційні та цікаві навчальні середовища, в яких студенти отримують освіту в повній мірі своїх можливостей. Наші програми дають висококваліфікованих та обізнаних вчених, освічених у провідних наукових середовищах. Окрім того, ми пропонуємо освіту, необхідну різноманітним групам студентів, починаючи від офіційного обґрунтування наук для технічних дисциплін і закінчуючи загальним оцінюванням та розумінням наук для неспеціалістів. Ми прагнемо розвивати всебічні освітні ініціативи та послуги, а також залучати наших випускників та друзів до взаємовигідних відносин на підтримку викладацької, наукової та громадської діяльності.

Розташування

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Запитання