University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

Введення

Бути студентом образотворчого мистецтва означає підвищити свою фізичну, інтелектуальну та культурну обізнаність. Програма образотворчого мистецтва UNLV готує студентів до професійної кар'єри, допомагаючи їм вдосконалювати та вдосконалювати свої таланти. Широкий спектр місць у кампусі, включаючи театри, зали, студії та архітектурну бібліотеку, доступні студентам, коли вони переслідують свої пристрасті. Наша програма для проживання художника залучає до UNLV видатних творців. Це також приносить їх у клас.

Коледж образотворчих мистецтв пропонує в середньому 4,4 публічних вистав та виставок на тиждень протягом навчального року. Ці події варіюються від професійних презентацій, таких як Нью-Йоркська філармонія та Американський театр балету, концертів викладачів та студентів, лекцій видатних артистів / письменників / критиків, таких як Шеймус Хіні, виставок студентських робіт у галереях та серіалів фільмів UNLV.

Коледж образотворчих мистецтв, творчий зв’язок, закріплений в межах яскравої та різноманітної культури Лас-Вегасу, сміливо запускає провидців, які трансформують світову спільноту завдяки співпраці, стипендіям та інноваціям.

У UNLV ми висвітлюємо силу мистецтва серед захоплюючих успіхів у науці та техніці. Роблячи це, ми створюємо глобальний напрямок на передовій трансформації мистецтва та дизайну. Для досягнення цього ми заохочуємо свободу мислення, винахідливість, вирішення проблем та мислення з великими ідеями серед наших студентів, викладачів та персоналу. Ми робимо освіту актуальною завдяки навчальній програмі та ефективним результатам навчання. Ми пристрасні і співчутливі, принципові та прихильні, радісні та добрі. Ми віримо у включення, винахід, трансформацію, залучення та строгість. Ці життєво важливі принципи лежать в основі всіх наших зусиль і направляють нас у виконанні нашої місії.

Розташування

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Запитання