University of Nevada, Las Vegas College of Education

University of Nevada, Las Vegas College of Education

University of Nevada, Las Vegas College of Education

Введення

Місія Освітнього коледжу - досягти популярності на місцевому, національному та міжнародному рівнях як провідне джерело значущих знань та інноваційних моделей для інформування та впливу на політику, практику та дослідження.

Стратегічний план

Наразі Освітній коледж займається стратегічним плануванням для узгодження своєї місії зі статусом рівня 1 ООН.

Унікальне навчальне середовище

Як частина різноманітної в культурному відношенні спільноти та в межах одного з найбільших шкільних округів США, Коледж освіти при UNLV пропонує своїм студентам унікальне навчальне середовище з безпосередньою підготовкою в ПК-16 та інших умовах громади.

Коледж складається з чотирьох академічних кафедр, які пропонують програми для студентів, магістрів, докторантів та сертифікатів:

• Освіта радників, соціальні послуги та шкільна психологія

• Дошкільне дитинство, багатомовна та спеціальна освіта

• Педагогічна психологія та вища освіта

• Викладання та навчання

У сукупності ці програми проводяться в галузі раннього навчання дітей, початкової освіти, середньої освіти, спеціальної освіти, вивчення англійської мови, клінічного консультування з питань психічного здоров'я, шкільного консультування, шкільної психології, освітньої політики та лідерства, вищої освіти, навчання та технологій, навчальної програми та інструктажу, та педагогічна освіта.

Інклюзивне навчальне середовище

Коледж прагне створити інклюзивне навчальне середовище, яке цінує та сприяє різноманітності. Невід’ємною частиною цього бачення є прагнення бути провідним коледжем освіти, який обслуговує нашу динамічну та розширювану спільноту, державу, регіон та націю.

Розташування

  • 4505

    4505, США

    Запитання