Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

Введення

Стимулюючий середовище навчання і досліджень в Швейцарії

The Університет Невшатель (UniNE) є міжнародно визнаним інститутом, а також університет в людському масштабі. З 4380 студентів зі Швейцарії та за її межами (близько 20% студентів з-за кордону), він забезпечує високу якість навчання і підтримки. Ступеня бакалавра і магістра сумісні з більшістю інших європейських університетів і відповідно до очікувань суспільства в різних інноваційних та передових областях.

На півдорозі між Женевою і Цюріхом, в середині Європи, UniNE є ідеальним місцем для тих, хто бажає вчитися або проводити дослідження на високому рівні в чудовій обстановці, поруч з озером і горами. У Невшатель, мають місце студентів і дослідників заходи по всьому місту, в різних місцях, але поблизу. Це забезпечує тісний контакт і взаємну допомогу, зокрема від початківців і просунутих студентів.

Ключові факти та цифри

4380 студентів майже 60% з них жіночої статі 552 докторантів більш ніж на 40% з-за меж Швейцарії 740 співробітників (ЕПЗ еквівалент) з яких майже 70% складають вчителі 935 градусів нагороджений в листопаді 2011 року

історія

The академія Невшатель була заснована в 1838 році. Вона зобов'язана своїм народженням не тільки сильної політичної волі, щоб забезпечити регіон з високою якістю освітньої установи, але і до геологом і палеонтологом Луї Агассі, який зробив значні наукові досягнення в той час. У 1866 році Академія складалася з факультету мистецтв, факультет природничих наук і юридичний факультет, а також деяких інститутів на рівні середньої школи. У 1873 році, був доданий факультет теології. Згідно з указом Великого Ради від 18 травня 1909 р Академія Невшатель була офіційно створена як Університет Невшатель.

На додаток до перейменування установи, 1910 року Закон про вищу освіту створили бізнес-школу, і дав студентам можливість провести докторантуру на всіх факультетах. З моменту свого створення, UniNE завжди прагнула забезпечити утворення на найвищому можливому рівні. Його скромні розміри надає йому динамізм і гнучкість, необхідні для досягнення цієї мети.

Чому обирають Університет Невшатель

Прагнення до натхненним і надихаючим викладання

що відрізняє університет Невшатель перш за все, є якість його викладацького складу. При прийомі на роботу, ми гарантуємо, що кожен учитель має передові навички та міжнародну репутацію в своїй галузі досліджень. В результаті, наші викладачі дуже захоплені тим, що вони вчать - але це ще не все. Для того, щоб викладати в UniNE, вони також повинні відповідати високим стандартам педагогічні, щоб вони могли поділитися своїми знаннями в надихаючим чином для своїх студентів.

Швидкий через наш Вантажоперевезення експерта "хто є хто" допоможе вам познайомитися з деякими з наших професорів.

Сприятливий місце для навчання

На відміну від більш великих університетів, анонімність НЕ господарювати в університеті Невшатель. Навпаки, люди пізнають один одного - вони обговорюють і обмінюються ідеями, і студенти часто стикаються з учителями з класу. Існує почуття солідарності і підтримки між студентами, зокрема, між просунутих студентів і початківців. Це дозволяє будувати дружні відносини, які будуть тривати вас протягом вашої професійної кар'єри і вашого життя за її межами.

Унікальні методи навчання

В університеті Невшатель, студенти активно беруть участь в заняттях, сприяючи розумінню і підвищенню ефективності роботи. Для роботи в групі, семінари та екскурсії часто організовуються, на відміну від більш великих університетів, в яких ці форми навчання часто недоступні, враховуючи, що понад сто студентів можуть бути присутніми один курс.

Студенти з усього світу:

Університет Невшатель має міжнародну репутацію: 21% студентів приходить з-за меж Швейцарії (близько 100 національностей). Таке культурне розмаїття є величезною перевагою, як з точки зору викладання і атмосфери на території кампуса.

Залучення студентів в наукових дослідженнях

Завдяки відносно невеликому розміру університету Невшатель, студенти можуть бути активними учасниками, а не просто глядачі. Вони ініціюються в виробництво знань дуже рано в своїх дослідженнях. До того ж студентів бакалаврату (в деяких областях) і майстер-студенти мають можливість брати участь в проектах з аспірантами та іншими дослідниками. Залучення студентів майстер в дослідженнях відкриває привабливі перспективи для професійного розвитку. Дійсно, багато інститутів Університету Невшатель встановили зв'язку з фірмами на національному та міжнародному рівні.

Розташування

  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    Запитання