University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

Введення

Заснована в 1951 році, Університет Маунт-Олів є приватним закладом, корениться в гуманітарних науках з визначенням християнських цінностей. Університет акредитований на регіональному Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів (SACSCOC).

У регіональному акредитовану, заснованої на вірі, приватний навчальний заклад, Університет Маунт-Олів створює середовище для людей, щоб досягти максимального успіху, ставлячи пріоритети студентів насамперед. Вчинені професора, займаються студенти, і малі розміри класів є компонентами їх цілісного підходу навчання для стимулювання особистісного і професійного зростання.

Акредитація

Університет Маунт-Олів акредитована Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів присудити асоційоване, бакалаврат і магістрів. Зверніться до Комісії з коледжів в 1866 р Південний Lane, Decatur, Грузія 30033-4097 або зателефонуйте 404-679-4500 для запитань про акредитацію університету Маунт-Олів.

Недискримінації політика: Університет Маунт-Олів не допускати дискримінації за ознакою раси, статі, кольору шкіри, національного або етнічного походження, віку або інвалідності в адміністрації свого персоналу і політики в галузі освіти. Вона визнає всіх кваліфікованих студентів будь-якої раси, кольору шкіри, національного або етнічного походження на всі права, привілеї, програм і заходів, як правило, надається або наданих студентам.

Розташування

  • Mount Olive

    634 Henderson Street Mount Olive, NC 28365, , Mount Olive

    Запитання