© Eli Haney, Northwest University photographer
University Of Montana Western

University Of Montana Western

University Of Montana Western

Введення

Заснована в 1893 році, штат Монтана Вестерн - це інституція, яка прагне викладати, навчатись і успіху студентів.

Щоб продовжити це зобов’язання, наші викладачі та співробітники розробили Experience One, освітню програму, унікальну для державної вищої освіти. Студенти тут проходять по одному курсу, що дозволяє їм не лише зосередитись на окремій області досліджень, але й брати участь у реальному, практичному навчанні.

Наші нагороджені викладачі зосереджуються на одній групі студентів одночасно, часто включаючи навчальний досвід у громаді, місцях бізнесу, національних парках, полях та потоках. Наші спеціалісти забезпечують, щоб студенти із Західної Монтани отримували керівництво та підтримку з першого дня.

Результати, більш ніж через десять років після створення Experience One, надзвичайні. Студенти Montana Western закінчують те, що починають. Ми очолюємо державу за зростанням кількості відвідувачів, відсотком закінчених курсів, кількістю ступенів, навіть середнім кредитним навантаженням, яке беруть студенти. Все це супроводжує менше витрачених годин, менше витрачених доларів і більше навчання. Наші випускники мають високу конкурентоспроможність, незалежно від того, виходять на ринок праці чи продовжують аспірантуру.

Все це відбувається в надзвичайній обстановці, чарівному і жвавому містечку Діллон, яке оточене мальовничими гірськими хребтами та долинами південно-західної Монтани та на західному краю екосистеми Великого Йеллоустоуна.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Dillon

    South Atlantic Street,710, 59725, Dillon

    Запитання