University of Michigan-Flint

University of Michigan-Flint

University of Michigan-Flint

Введення

Ласкаво просимо! Ви прибули до шлюзу до кожного відділу University of Michigan-Flint . Нижче наведено повний перелік академічних та адміністративних відділів.

Для тих, хто хоче дізнатись більше про це містечко Мічиганського університету, перегляньте ці посилання для отримання додаткової інформації:

  • Відділи: Повний перелік усіх академічних та адміністративних відділів University of Michigan-Flint .
  • Години роботи / Кампус: Отримайте повний перелік усіх годин роботи, а також скористайтеся нашою зручною картою UM-Flint та вказівками, щоб допомогти вам прибути та орієнтуватися в кампусі.
  • Акредитації: Ви знайдете повний перелік усіх акредитацій, отриманих University of Michigan-Flint .
  • Інформація про споживачів: Цей веб-сайт є збірником інституційних даних для різних областей університету.
  • Дослідіть Флінт: Університет розташований у центрі центру Флінта, в центрі громади . Завдяки новим ресторанам, національно визнаному Фермерському ринку та другому за величиною художньому музею штату, наше рідне місто має що запропонувати студентам UM-Flint.
  • Відносини з урядом та громадою: Члени громади можуть зв’язуватися з UM-Flint через відносини з урядом та громадою . Дізнайтеся, як співпрацювати з університетом при наступній ініціативі чи заході.
  • Історія: Упродовж 64 років UM-Flint забезпечив чудовий навчальний досвід для студентів у самому центрі міста Флінт. Дізнайтеся більше про перший кампус U-M за межами Ен-Арбор.

Студентське життя в University of Michigan-Flint

Студентське життя є важливою частиною загального досвіду студентів University of Michigan-Flint . В UM-Flint ви можете приєднуватися або створювати клуби та організації, знаходити можливості лідерства, відпочивати у спорті та відпочинку, заводити нових друзів, волонтерити та багато іншого.

Відділ у справах студентів веде студентське життя в UM-Flint. 11 підрозділів пропонують більше 90 студентських клубів та організацій, відпочинку та клубних видів спорту, консультування, ветеранів та доступні послуги, проживання та навчання в житлі, програми доступу та можливостей тощо. Ви знайдете турботливе, інклюзивне та гостинне середовище в усьому кампусі.

Місія

Відділ у справах студентів UM-Flint сприяє цілісному розвитку добре освічених студентів шляхом спонсорства освітніх цілей, надання спільних навчальних програм та підтримки різноманітного, справедливого та інклюзивного кампусу студентів, науковців та громадян.

Бачення

Розвиток спільноти співпраці та приналежності шляхом сприяння та підтримки розвитку всебічних лідерів, які позитивно впливають на їхні робочі місця, громади та суспільство.

Стовпи та основні цінності

DSA сприяє успіху студентів та академічному підприємництву шляхом підходу, що охоплює п’ять основних цінностей: громада та приналежність; власний капітал та інклюзія; залучення та керівництво; здоров'я та оздоровлення; та спільне навчання та інтегративне навчання. Персонал тут, щоб запропонувати вам заохочення, залучення, зростання та підтримку протягом студентського періоду в UM-Flint.

Спільнота та приналежність: Ми працюємо над створенням спільноти та допомагаємо кожному студенту UM-Flint зрозуміти, що вони належать. Крім того, як регіональний всеосяжний міський університет, наша інклюзивна громада виходить за межі кампуса, оскільки ми працюємо над створенням громади в усьому регіоні.

Справедливість та інклюзія: ми визнаємо безліч різноманітних соціальних ідентичностей, представлених у цьому містечку, і, прагнучи до справедливості та інклюзії, допомагаємо усвідомити та підтвердити нашу різну ідентичність та досвід та працюємо над усуненням систематичного утиску та виключення, а також індивідуальних упереджень. .

Залучення та лідерство: Ми визнаємо, що залучені студенти та студентські лідери ефективніше працюють у класі та краще готові стати залученими громадянами та лідерами у своїх професіях та громадах після закінчення навчання. Тому, підтримуючи успіх студентів, ми надаємо можливості для залучення та лідерства, які заохочують цілісний розвиток студентів.

Здоров’я та оздоровлення: Ми підтримуємо добробут студентів у багатьох його аспектах, включаючи фізичний, соціальний, інтелектуальний та емоційний. Численні відділення відділу у справах студентів мають на меті сприяти загальному оздоровленню та забезпечувати ресурси для студентів у цих різних сферах.

Спільне навчальне та інтегративне навчання: Ми пропонуємо студентам можливості застосовувати навички критичного мислення та знання в класі для встановлення зв'язків між дисциплінами та в реальних ситуаціях. Завдяки спільній навчальній та навчальній діяльності ми готуємо студентів до успіху як в університеті, так і за його межами.

Змінюйте свою освіту в Мічигані.

Насолоджуйтесь видатною освітою в Мічигані в самому центрі культури в центрі міста. Отримайте практичні знання та навички, які стосуються світу за межами стін класу. Вчіться на практиці, поряд із викладачами наставництва, які беруть приклад. І закінчіть з дипломом, який вимагає від вас попиту. Університети Мічиганського університету виділяють наших випускників - і готують їх робити значний внесок в організації та громади, якими вони керують.

Ступінь, який вимагає від вас попиту

Виберіть з понад 120 програм бакалаврату, які готують вас до вашого майбутнього, зосередившись на відповідних проблемах сьогодення.

Займався навчанням

Будучи студентом UM-Flint, ви матимете можливість брати участь у своїй спільноті , курируючи своє майбутнє. Ми створили академічну традицію, яка заохочує студентів використовувати те, що вони вивчають у класі, для вирішення реальних проблем у своїх громадах. Ви отримаєте цей досвід краще підготовленим до того, щоб здобути освіту та ступінь, як і решта наших 40000 випускників

Доступне досконалість

UM-Flint - незмінно один з найдоступніших чотирирічних державних університетів Мічигану. Завдяки нашій стипендіальній програмі для першокурсників UM-Flint пропонує нагороди для першокурсників на суму до 7000 доларів на рік з обмеженими нагородами на повну їзду. Щоб зробити ваш ступінь у Мічигані ще більш доступною, ми пропонуємо великий вибір пакетів фінансової допомоги , включаючи гранти, гнучкі плани виплат, роботу в університеті та інші стипендії.

Здійснити вплив

На UM-Flint ви станете частиною спільноти студентів, викладачів та випускників, які прагнуть привести до позитивних змін у світі. Це зобов’язання заслужило визнання UM-Flint від почесного списку громадських служб вищої освіти Президента та Фонду Карнегі. Наші студенти вносять значущі зміни. Ти теж будеш.

Життя на кампусі

У UM-Flint більше, ніж у класі. Тут ви станете частиною яскравої культури кампусу, яка спонукає вас до участі. Маючи понад 80 студентських організацій та зростаючий список клубних спортивних команд, ви знайдете безліч способів зв’язатися та залучитись. Приміський міський кампус, ми також пропонуємо два гуртожитки , які зручно розташовані та пропонують масу зручностей. Незалежно від того, живете ви в студентському містечку чи поза ним, ви будете думати про наш кампус як про свою громаду.

Праворуч

У UM-Flint ви матимете доступ до всього спектру ресурсів, яких ви очікуєте від великого університету в невеликій спільноті, що підтримує кампус. Маючи трохи більше 8500 студентів та співвідношення викладачів / студентів 14: 1, розмір UM-Flint сприяє створенню стосунків, які дозволяють персоналізоване навчання та наставництво викладачів.

Правильне розташування

Як студент UM-Flint, ви матимете можливість навчатися в динамічному міському середовищі, яке переживає захоплюючу трансформацію. І ти можеш бути його частиною. Розташований у самому центрі міського винаходу Флінта, наш кампус у центрі міста є одним із найбезпечніших серед усіх державних університетів Мічигану. Це також лише година їзди до Іст-Ленсінга, Ен-Арбор, Сегіно, Детройта та Канади - і ви зможете дістатись до найкращих напрямків регіону.

Познайомтесь з University of Michigan-Flint !

У нас є кілька способів взаємодіяти з кампусом. Найкращий спосіб вирішити, чи дійсно школа відповідає вашому стилю життя, - це відвідати захід, оглянути кампус та поговорити з нинішніми студентами, викладачами та співробітниками. У нас є безліч віртуальних способів допомогти вам вирішити, чи підходить вам University of Michigan-Flint

Екскурсії на кампусі

Відвідайте нашу сторінку екскурсійного містечка, щоб переглянути екскурсії, які проводять деякі з наших послів прийому.

Відвідування в Інтернеті

Перегляньте нашу сторінку відвідувань в Інтернеті та віртуально зустрініться з радником з прийому!

Особисті призначення

Наша команда прийому готова відповісти на ваші запитання щодо UM-Flint та процесу прийому. Знайдіть свого консультанта з прийому та призначте онлайн-зустріч вже сьогодні!

Міжнародний прийом студентів

UM-Flint вітає процвітаюче міжнародне співтовариство учнів та викладачів. Студенти приїжджають з різних куточків світу, щоб отримати суворі академічні програми, невеликий кампус, відмінне співвідношення студентів та викладачів та високоповажний ступінь Мічиганського університету. Ми будемо раді вітати вас у нашій глобальній спільноті в університетському містечку. Дізнатися більше.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Flint

    303 E. Kearsley Street, MI 48502, Flint

Запитання