University of Michigan-Dearborn College of Business

University of Michigan-Dearborn College of Business

University of Michigan-Dearborn College of Business

Введення

Пропонуючи ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування з дев’ятьма можливими концентраціями та сім магістерськими програмами, ми надаємо студентам різноманітні можливості продовжувати свою подорож, щоб бути лідерами та найкращими. І після розробки однієї з перших онлайн-програм МВА в країні, ми продовжуємо пропонувати традиційним студентам та працюючим дорослим гнучкість для здобуття ступеня бакалавра або аспірантури власними темпами.

Бачення Коледжу бізнесу полягає в тому, щоб спиратися на якісні традиції Блоку М, будучи лідером думок, відомим тим, що створює позитивний вплив на спільноти, яким ми служимо, та просуванням глобальної перспективи шляхом активного навчання, відповідного викладання та впливових досліджень. Місія полягає в тому, щоб запропонувати складну та цікаву бізнес-освіту, яка розширює інтелектуальні перспективи та можливості кар'єрного росту наших студентів в інклюзивному середовищі шляхом збалансованого акценту на активному навчанні та суворому та відповідному навчанні та дослідженнях.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Dearborn

    Evergreen Road,4901, 48128, Dearborn

    Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання