© Eli Haney, Northwest University photographer
University Of Massachusetts Dartmouth

University Of Massachusetts Dartmouth

University Of Massachusetts Dartmouth

Введення

UMass Dartmouth виділяє себе як енергійний, державний дослідницький університет, що займається зайнятим навчанням та інноваційними дослідженнями, що призводить до успіху студентів як на особистому, так і на все життя. Університет служить інтелектуальним каталізатором для економічних, соціальних та культурних перетворень у глобальному, національному та глобальному масштабах.

UMass Dartmouth перетворився на всебічний дослідницький університет, який підтримує свої програми світового класу в межах фінансових та географічних можливостей студентів. Ми пишаємось тим, як ми готуємо наших студентів до конкуренції у світовій інноваційній економіці, одночасно зміцнюючи економічне та культурне життя регіону та Співдружність.

Особливості кампусу

  Візові вимоги

  Після того, як вас приймуть до університету, і після того, як ви надішлете свій вступний внесок і фінансову звітність, ми надішлемо вам одну з трьох форм:

  • Форма I-20 для студентів F-1
  • Форма DS-2019 для студентів J-1
  • Форма DS 2019 для стипендіатів J-1, які пройшли процес призначення на стипендію

  У формі I-20 або DS-2019 буде вказано семестр, в який ви вступаєте в університет як студент, або термін вашого призначення на стипендію, а також дату очікуваного прибуття. За допомогою однієї з цих форм і листа про прийняття або призначення ви зможете подати заяву до консула США на отримання студентської візи (F-1 або J-1) або наукової візи (J-1), яка дозволить вам в'їхати до Сполучених Штатів.

  Консул США вимагатиме наступні документи на додаток до вашого листа про прийняття чи призначення:

  • Діючий паспорт вашої країни, дійсний щонайменше шість місяців після вашого перебування в Сполучених Штатах
  • ТА Свідоцтво про підтримку від уряду США, заповнене вашим спонсором(ами)
  • АБО Інше підтвердження фінансових ресурсів

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Dartmouth

   Old Westport Road,285, 02747, Dartmouth

   Запитання