University of Lynchburg

University of Lynchburg

University of Lynchburg

Введення

University of Lynchburg є визнаним на національному рівні приватним університетом, де студенти набувають більшого серця для людства та розуму індивідуального зростання. Тут навчання, що спонукає до роздумів, викликає зміни в кожній людині та у світі. Ми були засновані в 1903 році, коли кілька професорів навчали менше 60 студентів у холах колишнього курортного готелю. У першому випускному класі було вісім осіб.

Відтоді ми виросли як спільнота та як університет. У нас більше 2500 студентів і понад 20 000 випускників по всьому світу. Ми еволюціонували від невеликого коледжу вільних мистецтв до повноцінного університету. На кожному кроці ми запитуємо себе, як найкраще обслуговувати наших студентів? У свою чергу, ми запитуємо наших студентів: як ви можете найкраще служити світу?

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Lynchburg

    Lakeside Drive, 1501, VA 24501-3113, Lynchburg

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання