University of Louisville Department of Industrial Engineering

University of Louisville Department of Industrial Engineering

University of Louisville Department of Industrial Engineering

Введення

Speed School — єдине місце в Співдружності Кентуккі, де можна вивчати промислову інженерію. Ми пропонуємо BSIE, MEngIE, MSIE (на території кампусу та онлайн), MEngEM (лише онлайн) та Ph.D. Три необхідні кооперативи в програмі BSIE надають студентам необхідний практичний досвід, щоб допомогти їм поєднати теорію та практику. Унікальний Accelerated Pathway дозволяє отримати ступінь бакалавра та магістра за <5 років. Дві онлайн-програми для аспірантів (MSIE і MEngEM) дозволяють працюючим професіоналам отримати підвищення кваліфікації та розвиватися у своїй кар’єрі. Стипендії на основі заслуг доступні в усіх програмах, щоб допомогти компенсувати витрати на освіту.

Чому варто вибрати промислове машинобудування?

Диплом промислового інженера відкриває двері до високотехнологічної кар’єри в управлінні процесами, логістиці та проектуванні великомасштабних систем, таких як фабрики, лікарні чи навіть тематичні парки! Будучи студентом промислової інженерії, ви дізнаєтеся, як працюють організації, навчитеся проектувати та вдосконалювати складні системи, а також вивчати виробництво для реалізації та виробництва продукції. Закінчивши навчання, ви можете застосувати свої навички в будь-якій галузі, одночасно використовуючи внутрішні шляхи до управлінських ролей, працюючи з людьми.

Місія

Місія наших програм промислової інженерії, яка узгоджується з місією Університету Луїсвілля та місією інженерної школи JB Speed, полягає в тому, щоб:

«Надати видатні можливості для навчання в галузі промислового інженерії для регіональних, національних та міжнародних студентів, зберігаючи при цьому нашу суспільну прихильність до розвитку нових знань через інтеграцію досліджень, наукових досліджень та практики».

Програма освітніх завдань

Протягом кількох років після закінчення програми промислової інженерії випускники, як очікується, будуть:

 • успішний у професійній практиці промислового машинобудування,
 • ефективні комунікатори та командні гравці, і
 • залучений до професійного обслуговування та навчання протягом усього життя.

Критерії програми

 • Навчальний план повинен підготувати випускників до проектування, розробки, впровадження та вдосконалення інтегрованих систем, які включають людей, матеріали, інформацію, обладнання та енергію.
 • Навчальна програма повинна включати поглиблені інструкції для здійснення інтеграції систем з використанням відповідних аналітичних, обчислювальних та експериментальних практик.
 • Необхідно надати докази того, що викладачі програми розуміють професійну практику та підтримують курс у своїх відповідних професійних сферах.
 • Викладацький склад програми повинен мати відповідальність і достатні повноваження для визначення, перегляду, реалізації та досягнення цілей програми.

Результати навчання студентів

Викладацький склад кафедри промислової інженерії активно контролює всі аспекти програм, щоб переконатися, що цілі були досягнуті, а випускники продемонстрували такі результати:

 • здатність ідентифікувати, формулювати і вирішувати складні інженерні проблеми, застосовуючи принципи інженерії, науки і математики;
 • здатність застосовувати інженерне проектування для вироблення рішень, які відповідають певним потребам з урахуванням громадського здоров'я, безпеки та добробуту, а також глобальних, культурних, соціальних, екологічних та економічних факторів;
 • здатність ефективно спілкуватися з різними аудиторіями;
 • здатність визнавати етичні та професійні обов'язки в інженерних ситуаціях та робити обгрунтовані судження, які повинні враховувати вплив інженерних рішень у глобальному, економічному, екологічному та соціальному контекстах;
 • здатність ефективно функціонувати в команді, члени якої разом забезпечують лідерство, створюють спільне та інклюзивне середовище, встановлюють цілі, планують завдання та відповідають цілям;
 • здатність розробляти та проводити відповідні експерименти, аналізувати й інтерпретувати дані та використовувати інженерні судження для висновків; і
 • вміння придбати та застосувати нові знання за необхідності, використовуючи відповідні стратегії навчання.

Акредитація

Програми бакалавра наук у галузі промислової інженерії (BS IE) та магістра інженерії в галузі промислової інженерії (MEng IE) акредитовані Комісією з інженерної акредитації ABET.

Програма Co-op акредитована Американською радою з кооперативної освіти (ACCE).

Магістр наук у галузі промислової інженерії (MS IE), магістр інженерії з інженерного менеджменту онлайн (MEEMO) та доктор філософії в галузі промислової інженерії (Ph.D. IE) акредитовані Південною асоціацією коледжів і шкіл.

Розташування

 • Louisville

  JB Speed Building, #306 J. B. Speed School of Engineering University of Louisville, 40292, Louisville

  Запитання