University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

Введення

вступ

Ласкаво просимо до University of Liverpool Online Programmes .

Наші післядипломні програми пропонують доступний і зручний шлях для подальшого навчання та прогресу в кар’єрі. Ви отримаєте високо оцінену кваліфікацію в престижному університеті Великобританії та члені Russell Group, групи з 24 дослідницьких університетів Великобританії, які прагнуть підтримувати найвищі стандарти досліджень та освіти.

Портрет зосередженої зрілої ділової жінки, яка працює на ноутбуці, сидячи за столом у себе вдома

Навіщо вчитися з University of Liverpool Online Programmes

Усі наші програми були спеціально розроблені для онлайн-навчання. Викладання та оцінювання гнучко проводяться через нашу найсучаснішу навчальну платформу, що забезпечує вам доступ до всіх ресурсів і підтримки, необхідних для завершення навчання онлайн. Після успішного завершення вашої програми вас запросять закінчити навчання в прекрасному кампусі Ліверпульського університету на північному заході Англії.

Про нас

Університет Ліверпуля пропонує онлайн-програми з 2000 року. Ми визнані одним із провідних європейських постачальників повністю онлайн-дипломів післядипломної освіти. З акцентом на просування по службі та глобальну співпрацю, наші програми розроблені для амбітних професіоналів із багаторічним досвідом роботи, які бажають отримати престижну кваліфікацію, не поступаючись своїми існуючими зобов’язаннями.

Крупним планом вид зверху афроамериканського юнака, який набирає текстові повідомлення на сучасній клавіатурі ноутбука, чоловік із двома расами сидить за столом, працює за комп’ютером, консультується з клієнтом або навчається онлайн, концепція технології

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Liverpool

    Liverpool, Великобританія

    Запитання