University of Lisbon - Medfor

University of Lisbon - Medfor

University of Lisbon - Medfor

Введення

Університет Лісабона (ULisboa) - найбільший і найпрестижніший університет Португалії та є одним з провідних університетів Європи. Спадкоємець університетської традиції, яка налічує понад сім століть, ULisboa набула свого теперішнього статусу в липні 2013 року після злиття колишнього Університету Техніки в Лісабоні та Університету в Лісабоні.

ULisboa об'єднує різні галузі знань і має привілейоване становище для сприяння сучасній еволюції науки, техніки, мистецтва та гуманітарних наук. Якість викладання, досліджень, інновацій та культури ULisboa залучає все більше талантів з усього світу.

Ласкаво просимо до ULisboa

Університет Лісабона (ULisboa) - найбільший вищий навчальний заклад Португалії та один з найпрестижніших університетів Європи.

Навчання в ULisboa означає відвідування університету, орієнтованого на людей, який заслуговує на привілеї та твердо відданий високоякісній освіті та її прогнозуванню на міжнародній арені науки та інновацій.

ULisboa забезпечує понад 400 градусів у всіх обізнаних областях. Цей вищий навчальний заклад, який налічує близько 3 500 професорів та понад 400 дослідників, обслуговує всесвіт з 50 000 студентів.

Якість досліджень, інновацій та культури в школах ULisboa залучає все більшу кількість міжнародних талантів, які прагнуть розробляти проекти на найвищому рівні за допомогою дослідницьких підрозділів та груп.

ULisboa готує професіоналів для Світу, надаючи їм навички відповідати вимогам світового ринку. Сприяють цій справі понад 550 домовленостей та протоколів, укладених з міжнародними установами, що посилюють щоденну відданість ULisboa забезпеченню повної, якісної та визначної освіти.

Доступ та вступ до ULisboa

Міжнародний статут студента, опублікований у березні 2014 року, встановлює допуск іноземних студентів до португальської вищої освіти, магістрів 1-го циклу та інтегрованих магістрів через Спеціальний конкурс для вступу іноземних студентів, до якого допускаються іноземні студенти-кандидати, що мають диплом, який засвідчує закінчення середньої освіти у своїй країні.

З Міжнародного статуту студентів виключаються національні студенти, які належать до країни Європейського Союзу або не є національними студентами країни ЄС, легально проживають у Португалії більше двох років безперервно. Ці студенти можуть отримати вступ до Португальської системи вищої освіти за загальним режимом прийому, якщо вони закінчили середню освіту, пройшли вступні іспити та виконали необхідні передумови.

Tenement houses in Lisbon

Школа сільського господарства - ISA

Instituto Superior de Agronomia (ISA), школа сільського господарства, є найбільшою та найбільш кваліфікованою школою аспірантури та аспірантури в галузі сільського господарства в Португалії, і її ноу-хау визнано на національному та міжнародному рівнях.

Маючи понад 100-річний досвід, він пристосовував своє навчання як до технологічної еволюції, так і до реальності країни, зосереджуючись як на якості, так і на модернізації.

ISA була інтегрована в Технічний університет Лісабона в 1930 році. З 2013 року вона стала частиною Лісабонського університету, що стало результатом злиття Технічного університету Лісабона та колишнього Лісабонського університету. У ньому навчається близько 1500 студентів аспірантури та бакалаврської програми, факультет складається з 116 викладачів та 47 дослідників.

Розташований у самому центрі Лісабона, Тапада да Аджуда - екологічно-ботанічний парк площею близько 100 га, що викликає визнаний інтерес - це також приємне місце для проведення заходів, розважальних заходів та відкриття таких місць, як цікавий кам'яний амфітеатр , Бельведер, Сад Паради, поле для регбі, Астрономічна обсерваторія, Виставковий павільйон, Аудиторія Лагоа Бранка та ін.

Розташування

  • Lisbon

    Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa Portugal, 1349-017, Lisbon

Запитання