© Instituto Superior Técnico
University of Lisbon - Instituto Superior Técnico

University of Lisbon - Instituto Superior Técnico

University of Lisbon - Instituto Superior Técnico

Введення

Лісабонський університет (ULisboa) є найбільшим і найпрестижнішим університетом Португалії та одним із провідних університетів Європи, де навчається понад 50 000 студентів. Спадкоємець університетської традиції, яка охоплює понад сім століть, ULisboa несе спільну відповідальність за те, щоб зробити місто Лісабон однією з великих європейських культурних і наукових столиць, оскільки щороку він приймає понад 9000 іноземних студентів (близько 18% від загальної кількості). кількість студентів) з понад 100 країн, які шукають високоякісної освіти, а також іншої культури, чудової погоди, а також гостинності та безпеки, які можуть запропонувати Лісабон та Португалія (4-та найбезпечніша країна у світі, 2021 Global Індекс миру). Розташований у центрі міста, він надає всій громаді найкращі та найрізноманітніші академічні програми та обіцяє надати унікальний досвід.

Instituto Superior Técnico (Técnico) — інженерна школа Лісабонського університету. Створений майже 11 десятиліть тому, Técnico має приблизно 12 000 студентів більш ніж 60 різних національностей. Компанія Técnico, яка займає перше місце в Португалії, визнана на міжнародному рівні за свою академічну та наукову досконалість у галузі інженерії, архітектури, науки та технологій, за сприяння відносинам між університетом-бізнесом-суспільством та заохочення інновацій, підприємництва, створення робочих місць та знання. Técnico пропонує багато програм бакалавра, магістра, доктора та безперервного навчання, а також розвиває діяльність у галузі досліджень, розробок та інновацій (RD&I), які необхідні для забезпечення освіти на основі найвищих міжнародних стандартів. Técnico має три кампуси з привілейованим доступом до головних визначних місць Лісабона та його приголомшливого міського курорту (Сінтра, Кашкайш, Ешторіл, Аррабіда). Розташований в одному з центральних районів Лісабона, кампус Alameda обслуговується чудовою мережею громадського транспорту, що дозволяє легко дістатися до всіх точок міста, а також пропонує широкий спектр культурних, розважальних і спортивних заходів.

Департамент будівництва, архітектури та георесурсів (DECivil) є одним із засновників і найбільших відділів Técnico. У DECivil є 141 викладач і 1500 студентів бакалавра та магістра (14% з яких міжнародні), розподілених за трьома основними напрямками: (i) цивільна інженерія, (ii) гірничі та енергетичні ресурси; та (iii) Архітектура. Крім того, DECivil також розміщує 250 кандидатів наук. студентів у дуже захоплюючій та різноманітній обстановці. Усі освітні програми міцно ґрунтуються на міцному експериментальному викладанні, і для цього в різних галузях доступні дуже добре обладнані лабораторії, де проводяться новаторські дослідження, що підтверджують визначні позиції в різних академічних рейтингах: Будівельна інженерія - 2 місце (Європа) у Тайваньському рейтингу NTU 2021 року та 17 місце (Європа) у Шанхайському рейтингу 2021 року; Нафтова інженерія – 47 місце (у світі) у світовому рейтингу університетів QS 2021 року.

Акредитація

EUR-ACE® – це структура та система акредитації, яка надає набір стандартів, які визначають високоякісні програми інженерних дипломів у Європі та за кордоном. Етикетка EUR-ACE® – це сертифікат, який видається уповноваженим органом ВНЗ (вищого навчального закладу) щодо кожної програми інженерного ступеня, яку вона акредитувала.

176558_176554_euraceLogo.jpg

A3ES — португальське агентство з оцінки та акредитації вищої освіти. Рішення про акредитацію залежить від оцінки (i) якості діяльності вищих навчальних закладів та їх органічних підрозділів та (ii) якості навчальних програм, що ведуть до певного ступеня. A3ES є повноправним членом Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти, внесено до Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти та є членом Міжнародної групи якості CHEA.

176559_176553_A3ES.png

Статистика

 • 1911: 23 травня 1911 Альфредо Бенсауде заснував Instituto Superior Técnico.
 • 44,1% студентів влаштовуються на роботу до закінчення навчання.
 • 91,4% випускників влаштовуються на роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
 • 73% випускників магістра працевлаштовані за спеціальністю.
 • Зараховано 10 987 студентів Técnico .
 • 1.915 Наукові публікації в ISI Web of Science.
 • 58 допоміжних компаній, створених у Técnico з 2009 року.
 • 3 Técnico має 3 кампі (Alameda, Taguspark і CTN).
 • 3 Técnico пропонує проживання в 3 студентських гуртожитках.
 • 30,9% іноземних студентів відвідують Ph.D. програма.

  Особливості кампусу

  Аламеда

  Розташований в одному з центральних районів Лісабона, кампус Alameda оточений широким спектром мереж громадського транспорту, що дозволяє легко дістатися до всіх точок міста. Навколо кампусу існує широкий спектр культурних, розважальних і спортивних заходів.

  Taguspark

  Розташований в Оейрасі, цей сучасний кампус був урочисто відкритий у 2000 році та є частиною Taguspark – науково-технологічного парку, одного з найважливіших технологічних парків у всій країні, а саме в галузі інформаційних та комунікаційних технологій.

  Технологія та ядерна енергетика

  Розташований у Луресі, CTN – Tecnológico e Nuclear Campus є одним із найважливіших технопарків по всій країні, а саме в сферах, пов’язаних з ядерними науками, а також у сфері радіологічного захисту та ядерної безпеки.

   Прийом

   Необхідні документи

   Заявки на певний курс або програму циклу навчання подаються онлайн. Абітурієнт повинен надати всі документи, зазначені в Положенні, а також мотиваційний лист із посиланням на обраний курс або цикл навчання. Для завершення процесу подання заявки необхідно подати такі відскановані документи у вигляді PDF-файлів:

   • Останні фото;
   • Актуальне резюме;
   • Документ, що посвідчує особу/паспорт;
   • Копія CPF (застосовується лише до кандидатів на ступінь бакалавра бразильського громадянства);
   • Офіційна академічна довідка про те, що ви отримали середню освіту або еквівалент у країні походження, з кінцевим середнім показником та підтвердженням доступу до іспитів на вищу освіту (застосовується лише до кандидатів на ступінь бакалавра);
   • Офіційна академічна довідка про ступінь бакалавра та диплом з кінцевим середнім значенням (застосовується лише до кандидатів на ступінь магістра);
   • Документ, що визначає тип системи оцінювання академічних записів (застосовується лише до кандидатів на ступінь магістра);
   • Документ, що підтверджує рівень португальської мови заявника: рівень B1 з португальської мови та завершення рівня B2 до кінця першого року навчання (застосовується лише до кандидатів на ступінь бакалавра);
   • Заява під присягою, що заявник не має ні португальського громадянства, ні громадянства будь-якої іншої країни, яка є членом ЄС і відповідає вимогам, необхідним для категорії «Доступ та вступ для іноземних студентів»;
   • Бланк банківського переказу про сплату збору за заявку.

   Візові вимоги

   Міжнародні студенти

   Громадяни країн, які не входять до Європейського Союзу або Шенгенської зони, повинні подати заяву на отримання візи в своїй країні походження в посольстві/консульстві Португалії. Зверніть увагу, що «туристична» віза не дійсна для навчання в Португалії.

   Громадяни неєвропейських країн, які мають дозвіл на проживання в країні Шенгенської угоди, повинні подати заяву на отримання візи до Португалії в країні, де вони мають дозвіл на проживання, якщо термін перебування триває більше 3 місяців.

   Заяву на отримання візи потрібно подавати за кілька місяців, оскільки це може зайняти щонайменше 12 тижнів, залежно від країни походження. Деякі заявники на візу також можуть підлягати перевірці безпеки. Щоб отримати додаткову інформацію, ви можете переглянути документ нижче.

   Студенти Європейський Союз/ЄЕЗ/Швейцарія

   Перші 3 місяці перебування в країні вам знадобиться тільки дійсний документ, що посвідчує особу, або паспорт. Після цього періоду ви повинні подати заявку на отримання дозволу протягом 30 днів до мерії Лісабона, і він буде дійсний протягом 5 років.

   Розташування

   • Lisbon

    Alameda Campus Av. Rovisco Pais, 1, 1049-001, Lisbon

    • Porto Salvo

     Taguspark Campus Av. Prof. Dr. Cavaco Silva, 2744-016, Porto Salvo

     • Bobadela

      CTN – Tecnológico e Nuclear Campus Estrada Nacional 10 (ao Km 139,7), 2695-066, Bobadela

      Запитання