© University of Lincoln
University of Lincoln

University of Lincoln

University of Lincoln

Введення

University of Lincoln є домом для зростаючої спільноти студентів з усього світу, і ми раді, що ви розглядаєте можливість приєднатися до нас.

З того часу, як Її Величність Королева відкрила першу будівлю University of Lincoln на кампусі Brayford Pool, ми прийняли понад 90 000 студентів із 135 країн. Сьогодні ми внесені до 150 найкращих університетів світу в рейтингу Young University Rankings 2020 від Times Higher Education (THE), а також були названі Сучасним університетом року в The Times і Sunday Times Good University Guide 2021.

У University of Lincolnми ставимо студентів у центр усього, що ми робимо. Ми маємо репутацію інноваційного викладання, і ми отримали п’ять зірок у рейтингу QS Stars у 2020 році, а також отримали золоту нагороду, що є найвищим можливим стандартом, у національній системі педагогічної майстерності (TEF) 2017.

Чудове розташування

Будучи студентом University of Lincoln, ви будете жити в одному з найбільших історичних міст Європи,

з історією, яка сягає аж 300 років до нашої ери. Окрім залишків римської спадщини Лінкольна, у місті також розташовано низку історичних будівель і пам’яток, зокрема собор Лінкольна, який був побудований у 1072 році і колись був найвищою будівлею у світі. У місті також розташований замок Лінкольна, який майже 1000 років спостерігав за міським горизонтом.

Лінкольн є фантастичним місцем для життя, навчання та роботи, і його було названо одним із 20 найкращих міст Великобританії у 2017 році The Telegraph. У 2016 році Лінкольн також був названий найдружнішим місцем у Великій Британії за програмою Big Lunch проекту Eden та тими, хто тут живе. Нещодавно Лінкольн був названий одним із найдоступніших студентських міст Великобританії, згідно з The Times Good University Guide 2020.

Ви можете не думати, що знаєте графство Лінкольншир, але наші мешканці допомогли сформувати історію за його межами. Наприклад, відомий фізик і математик сер Ісаак Ньютон народився в селі Вулсторп-бай-Колстерворт у Лінкольнширі в 1642 році. Лінкольншир також був місцем народження першої жінки-прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер і домом поета Альфреда Теннісона.

З більш ніж 2000-річною історією місто Лінкольн використовувалося як місце для зйомок у ряді телевізійних серіалів і фільмів того часу, зокрема «Абатство Даунтон», «Код да Вінчі» та «Король».

160797_160654_Studying3.jpg

Підготовка до вашої майбутньої кар'єри

Роботодавці все частіше шукають людей, які можуть змінити ситуацію на сьогоднішньому глобальному робочому місці. Будучи студентом University of Lincoln, ми прагнемо підготувати вас до вашої майбутньої кар’єри, надаючи вам низку можливостей для взаємодії з галуззю та розвитку навичок для кар’єри. Університет пишається тим, що розвинув інноваційні партнерські відносини з низкою організацій, надаючи студентам розширені можливості для досвіду роботи, спілкування та доступу до останніх галузевих тенденцій.

Один із найкращих способів продемонструвати роботодавцю, що ви – та людина, яка підходить для цієї роботи, – це мати резюме, яке містить реальний досвід, а також ваші академічні досягнення. У University of Lincolnми пропонуємо низку можливостей, щоб допомогти вам розвинути навички та якості, яких роботодавці все більше шукають. Наприклад, низка наших програм для студентів та аспірантів надають можливість подати заявку на участь у стажуванні чи проекті в галузі. Також можуть бути можливості почути запрошених доповідачів і взяти участь у екскурсіях, щоб допомогти вам розширити свої знання. Щоб дізнатися більше, відвідайте сторінки програми на нашому веб-сайті.

Наші курси отримали міжнародне визнання завдяки тому, що сільське господарство в Лінкольні входить до 250 найкращих у світі за рейтингом QS World University Rankings 2020, а інформатика та освіта входять до 250 найкращих у світі за версією Times Higher Education (THE) World University. Рейтинги 2021.

Ми хочемо, щоб студенти брали участь у таких ініціативах, як наш Інвестиційний фонд, яким керує студент, і користувалися перевагами наших зв’язків із такими компаніями, як Siemens і Reuters. У кампусі ми маємо термінали Bloomberg, які дозволяють студентам і співробітникам бізнесу відстежувати та аналізувати дані фінансового ринку в реальному часі, а також лабораторії, лекційні зали та кімнати для семінарів.

Чудовий студентський досвід

Наш Союз студентів (SU) може допомогти зробити ваш час у Lincoln справді незабутнім.

Керований студентськими лідерами, SU пропонує ряд можливостей і підтримки для членів нашої студентської спільноти, одночасно представляючи ваші академічні інтереси.

Приєднання до клубу чи товариства може бути чудовим способом знайти нових друзів, створити зв’язки, які триватимуть усе життя. SU традиційно пропонує більше 100 різних спортивних клубів і товариств, до яких може приєднатися кожен. Вони варіюються від академічних груп, таких як Товариства інформатики та права, до менш традиційних клубів, таких як Товариства Гаррі Поттера та Pokemon Go.

Окрім захоплюючої історії та сільської місцевості, графство Лінкольншир славиться місцевою кухнею, як-от лінкольнширською ковбасою, і тут є чим подивитись і чим зайнятися, зокрема прогулянки Лінкольнширськими лісами та поїздки до британського узбережжя в Кліторпс і Скегнесс поблизу.

Відкрийте для себе Lincoln, де б ви не були

Наші вебінари, тематичні майстер-класи, сесії запитань і відповідей, а також дискусії студентів – чудовий спосіб дізнатися, як це жити й навчатися в University of Lincoln.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Lincoln

    Brayford Way, Brayford Pool, LN6 7TS, Lincoln

    Запитання