Keystone logo
University of Limerick

University of Limerick

University of Limerick

Введення

University of Limerick - це своєрідний, новаторський та зв’язаний університет, який формує майбутнє шляхом навчання та надання людям можливості відповідати на справжні виклики завтрашнього дня. У часи глибоких і швидких суспільних змін та значного розвитку ролі університетів UL забезпечила інноваційне навчання, створила кращий досвід навчання для наших студентів, провела дослідження світового класу та зробила все сильніший внесок у задоволення потреб Ірландії. в даний час може похвалитися найкращими показниками закінченості навчання в країні, і, що ще більш важливо в нинішній час, UL має найкращі показники зайнятості після закінчення навчання, і цим ми дуже пишаємось. UL також залучає значну кількість іноземних студентів щороку, сприяючи інтернаціоналізації нашого кампусу.

Ми пропонуємо чудові академічні програми для студентів, які доповнюються нашою програмою кооперативної освіти, повними та неповними програмами післядипломної освіти та можливостями для досліджень. громада.

Послуги Campus Life Services спрямовані на зменшення нашого вуглецевого сліду на навколишнє середовище шляхом залучення студентів до ряду екологічних ініціатив протягом усього терміну. Нам дуже пощастило в тому, що наш кампус розташований на прекрасному парковому майданчику, що межує з річкою Шеннон.

Проживання в університетському містечку пропонує вам можливість насолодитися своїм часом в університеті. Кампус University of Limerick пропонує зручності, які є одними з найкращих у країні, і добре порівнюються з багатьма відомими університетами у всьому світі.


Готель Quigley Residence, який відкрився у вересні 2012 року, - це наша найновіша розробка в Північному кампусі. Ексклюзивно для аспірантів, готель Quigley Residence розмістить 120 студентів у комфортабельних 4-х та 2-місних квартирах. Розташований поруч з новим корпусом медичної школи UL, резиденція Quigley пропонує сучасні зручності в привабливому ландшафті.

University of Limerick (UL) (ірл. Ollscoil Luimnigh) - університет в Ірландії поблизу міста Лімерик. Він був створений в 1972 році як Національний інститут вищої освіти в Лімеріку, а статусом університету став у 1989 році відповідно до Закону про University of Limerick 1989 року. Університет був першим університетом, створеним з часу заснування штату в 1922 році, а потім того ж дня заснуванням Дублінського міського університету.

Університет розташований уздовж річки Шеннон, на території площею 80 га (200 акрів) у Національному технологічному парку площею 240 га (600 акрів) у місті Кастлрой, за 5 км від центру міста Лімерік. В даний час в університеті перевищує 11 000 студентів денної форми навчання та 1500 студентів заочної форми навчання.

Також в університеті працює понад 800 аспірантів та 1300 аспірантів, що викладають [потрібне цитування]. Програма кооперативної освіти (яку зазвичай називають кооперативом) розподіляє всіх студентів на 8-місячну роботу як частину їхнього ступеня. Це була перша така програма в штаті.

Університет славиться своїм "досвідом UL" та відчуттям спільноти в університеті.

Особливості кампусу

Кампус UL, відзначений нагородами, справді є одним із найкрасивіших університетських містечок у світі. Відвідувачів завжди вражає це тихе зелене місце з його деревами, фонтанами та прекрасною річкою Шеннон, що велично протікає крізь усе.

Для отримання додаткової інформації про наш кампус відвідайте наш веб-сайт.

Студенти University of Limerick можуть вибрати проживання в кампусі в одному з восьми студентських містечок або за межами кампусу в приватних студентських помешканнях чи будинках і квартирах з власною кухнею.

Щоб дізнатися більше про наше розміщення, відвідайте наш веб-сайт або заповніть запит на додаткову інформацію.

  Стипендії та фінансування

  University of Limerick має низку часткових стипендій на основі заслуг, доступних для студентів.

  Щоб дізнатися більше про наші стипендії, відвідайте наш веб-сайт або заповніть запит на отримання додаткової інформації.

  Campus Life & Facilities

  University of Limerick є другим у світі за рівнем щастя іноземних студентів.

  University of Limerick з досвіду знає, що служби підтримки студентів відіграють вирішальну роль в успіху студентів у вищій освіті.

  Щоб дізнатися більше про наше студентське життя, відвідайте наш веб-сайт

  University of Limerick є номером один у світі за соціальною діяльністю студентів.

  Студентський центр є серцем студентського життя UL. Тут ви знайдете своїх студентських офіцерів, персонал UL Student Life, понад 80 різних клубів і товариств, до яких можна приєднатися, а також доступ до величезної кількості можливостей і послуг, а також ви знайдете всю інформацію про веселі заходи, які ми проводимо в кампусі.

  Щоб дізнатися більше про наше студентське життя, відвідайте наш веб-сайт

  Розташування

  • Limerick

   University of Limerick, Plassey Ave, Sreelane, , Limerick

   Програми

   Запитання