University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

Введення

Університет Клагенфурта - це молодий, енергійний та інноваційний університет, розташований на стику трьох різноманітних культур. З часу свого заснування в 1970 році він зарекомендував себе як провідний академічний навчальний заклад у регіоні та як центр для набуття, обміну та передачі знань по всьому регіону Альпи-Адріатичний регіон.

Глобальний рейтинг QS World University "Top 50 Under 50" класифікує Університет Клагенфурта серед найкращих 150 молодих університетів у віці до 50 років у всьому світі. У галузі комп'ютерних наук Університет Клагенфурта посів третє місце серед австрійських університетів у діапазоні 201-250 у рейтингу THE World University Rankings 2020.

Campus Klagenfurt

Орієнтовані на майбутнє дипломні програми, видатні досягнення у навчанні та дослідженнях, численні співпраці в країні та за кордоном, ідеальні умови для просування молодих дослідників та унікальний кампус, розташований між містом епохи Відродження та озером Вертерзе, дають університету його відмітний характер.

Понад 11 600 студентів продовжують свої дослідження та дослідження в кампусі, в тому числі близько 2000 з 100 різних країн світу.

Факультет технічних наук

Факультет технічних наук існує з 2007 року. Співвідношення співробітників та студентів на факультеті є вигідним для багатьох інших університетів, що сприяє цінному, постійному обміну та діалогу між викладачами та студентами. Як результат, факультет пропонує викладання з урахуванням конкретних вимог студентів, яке зосереджується на останніх наукових висновках, забезпечуючи при цьому великий практичний компонент завдяки дослідницьким проектам із компаніями.

Основними завданнями факультету є:

  • щоб дати нашим студентам видатну освіту з найкращим можливим фундаментом у практичній та теоретичній науці для їх подальшої кар’єри
  • досягти відмінних наукових результатів з високим міжнародним значенням
  • спиратися на видатні дослідження та викладання як основу для заснування успішних компаній, створення нового бізнесу та створення робочих місць у створених компаніях у регіоні.

Faculty of Technical Sciences

Студентське містечко та студентське життя

Клагенфуртський університет розташований у Карінтії, найпівденнішій провінції Австрії. Місто Клагенфурт, де проживає близько 100 000 жителів, вважається одним з найбільш придатних для життя міст в Австрії. Кампус є міжнародним, різноманітним та має сучасну інфраструктуру. Університет Клагенфурта - один із небагатьох університетів, який пропонує широкий спектр дипломних програм, зберігаючи при цьому свої керовані розміри. Кампус свіжий, зелений та добре влаштований. Навколо містечка Клагенфуртського університету є безліч кафе та закладів харчування, а різноманітні види спорту Університетського спортивного інституту (USI) пропонують ідеальне місце для стресу, який супроводжує навчання та іспити.

Неподалік від університету також доступні різні варіанти розміщення. Кампус також має відмінне транспортне сполучення з центром міста Клагенфурт, і до пляжу Клагенфурт Страндбад або Європарку потрібно всього кілька хвилин.

Університет - чудове місце для навчання, насолодитися культурою та зустрітися з друзями.

Який ще кампус пропонує вам шанс

  • похід і катання на лижах в гори протягом 30 хвилин?
  • плисти в італійських морях протягом двох годин?
  • бути на Венеціанській бієнале протягом двох з половиною годин?
  • прогулятися Старим містом у Ровіні, Хорватія, за три години?
Wörthersee

Розташування

  • Klagenfurt

    Central building, level 1 Universitätsstraße 65-67 9020 Klagenfurt am Wörthersee, , Klagenfurt

Запитання