University of Kansas

University of Kansas

University of Kansas

Введення

У 1866 році University of Kansas привітав перший клас із 55 студентів у незавершеній будівлі на безлісному хребті під назвою гора Ореад.

Сьогодні наше зарахування нараховує 28 500. З цієї єдиної будівлі ми виросли до п'яти містечок - кампусу Лоуренса, Кампусу Едвардса в Оверленд-Парку та медичних відділеннях у місті Канзас-Сіті, Вічіта та Саліна. Колись безплідний пейзаж виріс у лісовому містечку, яке вважається одним з найкрасивіших у країні.

Ми приймаємо нашу роль як провідного університету держави та провідного науково-дослідного закладу, який обслуговує державу, націю та світ. Ми відзначаємо енергію та співчуття, що вливають дух джихавків. І ми залишаємось вірними своїм історичним цінностям: піднесеній силі освіти, трансформаційній силі дослідження та цілющої сили служіння.

МІСІЯ

Місія University of Kansas - підняти студентів та суспільство, навчаючи лідерів, будуючи здорові громади та роблячи відкриття, які змінюють світ. Ми просуваємо цю місію щодня в п'яти містечках КУ, до яких належать містечко Лоуренс, кампус Едвардса і три містечки медичного центру КУ в місті Канзас-Сіті, Саліна та Вічіта.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Lawrence

    Jayhawk Boulevard,1450, 66045, Lawrence

    Запитання