Keystone logo
© University of Jyväskylä
University of Jyväskylä

University of Jyväskylä

University of Jyväskylä

Введення

University of Jyväskylä (JYU) є університетом світового класу, де мультидисциплінарні та передові дослідження зустрічаються з відкритою та енергійною спільнотою. Завдяки відомому навчанню, високому досвіду та глобальній співпраці спільнота JYU шукає та знаходить рішення для викликів майбутнього. У міжнародних рейтингах усіх університетів світу University of Jyväskylä входить до трьох відсотків і представляє найкраще у світі в кількох своїх дисциплінах.

Ми пропонуємо 20 високоякісних магістерських програм англійською мовою, заснованих на наукових дослідженнях. Іноземні студенти можуть подати заявку на дворічні програми, які ведуть до отримання офіційно визнаного ступеня магістра та кваліфікації для навчання в докторантурі. На наших шести факультетах ви можете поглибити свої знання в різних галузях, таких як педагогічні науки, науки про спорт і здоров’я, математика та природничі науки, інформаційні технології, бізнес та економіка, а також гуманітарні та соціальні науки. Ми також пропонуємо стипендії для найуспішніших міжнародних студентів магістратури, які покривають вартість навчання та роблять навчання у нас корисним і дуже доступним.

Ювяскюля розташована в Центральній Фінляндії з красивою природою та надихаючою архітектурою. Кампус JYU – це поєднання сучасного стилю та класики відомого архітектора Алвара Аалто. У 2022 році кампус Seminaarinmäki був нагороджений Знаком європейської спадщини. Кампус підкреслює важливість фінської та європейської системи освіти як основи рівноправного та демократичного суспільства.

Іноді тут, у Фінляндії, стає трохи прохолодно, але в University of Jyväskylä сердечні однолітки, дослідники та викладачі допоможуть зберегти посмішку на вашому обличчі. В University of Jyväskylä спільнота піклується про своїх членів. Університет пропонує підтримку та допомогу у вашому навчанні та добробуті. До нашої міжнародної університетської спільноти легко приєднатися!

Рейтинги

УНІВЕРСИТЕТ ЮВЯСЬКЮЛЯ У СВІТОВОМУ РЕЙТИНГУ

ОСВІТА
Шанхайський рейтинг: 40
QS: 92
Times Higher Education: 66

НАУКИ СПОРТ І ЗДОРОВ'Я
9-е місце в Шанхайському рейтингу спортивних шкіл і факультетів
QS: 92
Times Higher Education: 401–500

ПСИХОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Шанхайський рейтинг: 201–300
QS: 201-250
Times Higher Education: 251–300

КОМУНІКАЦІЇ
Шанхайський рейтинг: 101–150

МАТЕМАТИКА
Шанхайський рейтинг: 101–150
QS: 451-500

Відгуки учнів

Розташування

  • Jyväskylän yliopisto

    Seminaarinkatu 15, 40014, Jyväskylän yliopisto

Програми

Запитання