Keystone logo
University of Johannesburg Магістр освіти з педагогічної психології
University of Johannesburg

Магістр освіти з педагогічної психології

Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20 405 / per year *

На кампусі

* кошторис навчання на рік | оцінка проживання: 2500 USD на рік

Введення

Основною метою цієї кваліфікації є надання кваліфікованим студентам навичок академічної та професійної практики з метою виявлення оцінки та діагностики потреб та відповідних питань у галузі педагогічної психології. Студент зможе розробити, виконати та керувати відповідними та етичними освітніми психологічними втручаннями для людей, батьків, сімей, груп, вихователів, шкіл та громад, включаючи спеціалізовані та передові терапевтичні та консультативні підходи. Студент також буде оснащений специфічними навичками для вирішення питань, пов'язаних з кар'єрою, та розробки програм життєвих навичок для впровадження у школі, громаді та інших різноманітних умовах, працюючи в рамках інтегративного підходу до планування життя. Студенти також зможуть консультувати, консультуватись, співпрацювати та розвивати потенціал у громадах та освітніх установах, включаючи превентивну роботу. Крім того, студент у своїй якості рефлексивного практикуючого та дослідника дій може аналізувати, оцінювати та розвивати власну професійну практику протягом усього свого життя.

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Прийом

Про Школу

Запитання