University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

Введення

Що ми думаємо, що робимо?

Коротка відповідь - ми намагаємось зробити місця, де ми живемо, кращими для всіх. Це може означати різні речі для різних людей, і, безумовно, існує багато способів зробити це. І це справді, чому є UIC CUPPA.

Ми дивимось на історію, теорію та практику того, чому ми живемо там, де ми робимо, і що нам потрібно в місцях, де ми живемо. Додамо це до наших нових досліджень, нових даних та нової інформації. Після цього ми пам’ятаємо свої мрії. Ми проявляємо творчість і використовуємо свої уяви. Нарешті, ми ділимося нашою роботою, щоб допомогти мешканцям зробити так само справедливими, як вони можуть бути, пережити важкі часи, якщо і коли вони відбудуться, та бути процвітаючими.

Ми віримо в свою місію. Ми просуваємо справедливі, стійкі та прихильні громади.

128612_rsz_mimi-thian-lp1akiuv3yo-unsplash.jpg

Ми - CUPPA.

У двох студентських програмах CUPPA навчається 130 студентів. Наші п’ять аспірантур мають 375 студентів. Це означає персональну увагу з боку викладачів та персоналу в коледжі.

Тридцять чотири штатні викладачі викладають наші студенти та аспірантури. До спеціальних курсів додаються члени викладачів-ад'юнктів, найнятих спеціально для їхньої експертизи з певної теми в столичному регіоні Чикаго.

Наша власна будівля, зал CUPPA приєднується до нашої художньо-виставкової зали, яка служить домом для сучасних, технологічно покращених класів. Наша будівля також підтримує конференц-зали, комп’ютерні лабораторії, кімнати для відпочинку та дискусійні приміщення для студентів цілодобово. На завершальній стадії завершення зал CUPPA пройшов ремонт на загальну суму понад 7 мільйонів доларів.

Відзначимо наші відмінності

Теодор Левітт сказав: "Не слід зосереджуватися на відмінностях між людьми, а шукати спільності та подібності".

Коледж з містобудування та громадських справ UIC з гордістю представляє спільноту студентів, співробітників та викладачів з усього світу. Дійсно, один з найважливіших досвіду, який ми пропонуємо нашим студентам, співробітникам та викладачам - це можливість вчитися, вчитися та працювати у дивовижно різноманітному середовищі.

Останні обмеження щодо в'їзду до США іммігрантів та біженців з країн, що складаються з мусульманською більшістю, прямо суперечать основним цінностям CUPPA - заохочувати культурне різноманіття та поважати унікальний індивідуальний внесок наших студентів, викладачів та працівників. Для всіх наших незадокументованих студентів CUPPA, іноземних студентів, постдокторів, відвідувачів наукових кадрів, співробітників та викладачів, будь ласка, знайте, що Ваша подальша присутність та успіх є надзвичайно важливими для Коледжу. Ви сильно збагачуєте наше життя, і ми маємо честь і честь мати вас тут з нами в АМКУ.

CUPPA залишається відданою просуванню аргументованого діалогу та громадянського дискурсу. Ми будемо працювати з вами, щоб забезпечити безпечні місця та повний доступ до викладачів, співробітників та адміністраторів Коледжу містобудування та громадських справ, щоб поділитися своїми турботами, задати питання чи звернутися за підтримкою.

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Солодкий будинок Чикаго

Гордий бути частиною регіону Чикаголенд

Розташований у самому центрі одного із світових міст світу, Університет штату Іллінойс у Чикаго та наш Коледж містобудування та громадських справ є життєво важливою частиною освітньої, технологічної та культурної тканини регіону.

Справжні люди живуть, навчаються та працюють у Чикаго; наше місто відоме своєю історією, стійкістю та чудовим місцем розташування в центрі країни. Ми не відокремлені на краях, але повністю занурені в культуру оточуючих нас громадян.

У CUPPA ми співпрацюємо з містом Чикаго та прилеглим регіоном, де розміщено більшість органів місцевого самоврядування з усіх районів метро США. Ми можемо використовувати інтелектуальний капітал серед наших викладачів, студентів та випускників на благо всього, що нас оточує та за його межами.

Розташування

  • Chicago

    College of Urban Planning and Public Affairs 412 S. Peoria Street, CUPPA Hall, (MC 350), Chicago, Illinois 60607, , Chicago

Запитання