University Of Humanistic Studies

University Of Humanistic Studies

University Of Humanistic Studies

Введення

Розташований у центрі середньовічного центру міста Утрехт, University Of Humanistic Studies - це невеликий конфесійний університет, який явно натхненний гуманістичними традиціями. Наші дослідження та освіта зосереджені на сучасних проблемах, що стосуються значень життя та світогляду, та на побудові гуманного суспільства.

В даний час близько 550 регулярних студентів навчаються в університеті на бакалаврській, магістерській або до-магістерській програмах гуманістичних досліджень або на магістерській програмі з етики та політики догляду. Ці програми (поки що) в основному пропонуються голландською мовою. Деякі курси викладаються англійською мовою та відкриті для обміну студентами. Університет також пропонує докторські програми в аспірантурі.

Гуманістичні дослідження - це мультидисциплінарна наука, яка спирається на різні дисципліни, які використовуються разом, коли це доречно. Цими дисциплінами є філософія, етика, психологія, освіта, соціологія, історія, релігієзнавство, філософія науки та наукова методологія.

Розташування

Розташування
  • Utrecht

    Kromme Nieuwegracht,29, 3512 HD, Utrecht

    Запитання