University of Hull

University of Hull

University of Hull

Введення

University of Hull був утворений у 1927 році, що зробило нас 14 -м найстарішим університетом Англії. Маючи горду історію академічних досягнень та створення та надихаючі дослідження, що змінюють життя, ми пропонуємо ідеальне поєднання спадщини та високих технологій-все це у дружньому та доступному для студентів місті. (Numbeo.com грудень 2020). Тепер, прагнучи стати нейтральною до вуглецю до 2027 року, відзначаючи 100-річний ювілей Халла, бачення Халла полягає у формуванні більш справедливого та яскравого вуглецево-нейтрального майбутнього для всіх.

Викладання та наукові досягнення

Халл отримав срібну нагороду в урядовій Рамковій навчальній майстерності (TEF 2018), яка визнає досконалість у викладанні та навчанні в університетах та коледжах Великої Британії та спеціалізується на широкому діапазоні високоякісних курсів, що викладають аспірантуру та аспірантуру.

Ми в топ-50 університетів за потужністю в галузі досліджень (REF 2014) і надзвичайно амбітні щодо нашої програми досліджень. Ми беремо на себе великі глобальні виклики - від здоров'я до середовищ існування, від їжі до затоплення та від ланцюгів поставок до рабства. Наші сім науково-дослідних інститутів об'єднують досвід з усіх куточків університету, і наші дослідники працюють з ключовими партнерами та зацікавленими сторонами, щоб забезпечити дослідження, які приносять користь усім, а також формують та інформують про майбутню політику.

Оскільки студенти з майже 100 країн світу обирають навчання в Hull, ми є справді глобальним закладом. Вражаючі 93,9% наших випускників йдуть на роботу або продовжують навчання протягом 15 місяців після закінчення навчання (випускники першого ступеня денної форми навчання, статистика результатів випускників вищої освіти за 2019/20 навчальний рік, опублікована Агентством статистики вищої освіти в липні 2022 року.

Кампус та студентське життя

Ми інвестували 300 мільйонів фунтів стерлінгів у нові об’єкти, включаючи бібліотеку світового рівня, найсучасніший концертний зал на 400 місць із стандартною студією та звукозаписною технікою, студентське житло на території кампусу та нові спортивні споруди. Тут на одному сайті ви знайдете все необхідне для навчання, життя та спілкування - від універсальних робочих місць до нагороджених кар’єрних послуг. Наша студентська спілка є домом для понад 85 товариств та спортивних клубів.

Ми також єдиний університет, який є офіційним партнером Team GB. Це ексклюзивне шестирічне партнерство принесе користь нашим студентам, представивши можливості для спільних дослідницьких та корпоративних проектів та можливості для підвищення кар’єри.

University of Hull","author_url":"","source":""}" />

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Студентська підтримка

Ми хочемо, щоб ви розкрили весь свій потенціал, тому пропонуємо різноманітну підтримку під час вашого перебування з нами.

Кожен з наших студентів виділяється персональним керівником для зустрічей протягом усього року, який дає академічні поради та є вашим першим контактним центром для зворотного зв'язку та вказівок. Наша команда студентських служб надає консультації з таких питань, як здоров'я та добробут, візи та імміграція, гроші та підтримка у навчанні - гарантуючи, що ви отримаєте максимальну віддачу від усього, що пропонує університет.

Наша команда «Студентське майбутнє» допоможе вам зосередитись на майбутньому, заохочуючи та надаючи особам можливість розвивати навички, які є ключовими для працевлаштування, а також приймати та впроваджувати обґрунтовані рішення щодо своєї кар’єри та безперервного професійного розвитку. Це включає в себе такі можливості, як стажування та працевлаштування. В останні роки також з'явилися можливості завдяки нашій програмі стажування випускників.

Комісії та фінансування

Плата за навчання варіюється для різних курсів та програм. Перегляньте наш курс для отримання додаткової інформації, а також наші сторінки про стипендії та стипендії та міжнародні стипендії.

Вимоги щодо вступу

Ми приймаємо цілу низку міжнародних кваліфікацій, щоб дізнатись про наші вимоги до вступу, відвідавши сторінку студентів та аспірантів.

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, і вам потрібна додаткова підтримка перед навчанням у нас, ми пропонуємо передсесійні курси англійської мови на різних рівнях.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цю програму від University of Hull будь ласка, заповніть форму та прочитайте нашу політику конфіденційності .

Розташування

  • Hull

    Cottingham Road, HU6 7RX, Hull

Запитання