Keystone logo
University of Guyana

University of Guyana

University of Guyana

Введення

Кампус Туреччини

University of Guyana є єдиним національним вищим навчальним закладом Гайани. В квітні 1963 р. Було створено наступну місію: "Відкривати, генерувати, поширювати та застосовувати знання про найвищий стандарт для служби громаді, нації та всього людства в атмосфері академічної свободи, яка дозволяє вільно і критичний запит ". Він розпочав свою діяльність у жовтні того ж року в провінції Квінс-коледж, провідна середня школа країни, а потім перейшов до 1970-го року в Кампус Туреччини. Спочатку програми були приписані до мистецтв, природничих наук та соціальних наук . Навчальний факультет був створений у 1967 р., За ним пішов технологічний факультет, в 1969 р. - Інститут дистанційної та безперервної освіти (ІДКІ). Він розпочав свою діяльність як заочне відділення, в 1975 р. - сільськогосподарські факультети (1977 р.) і наук про здоров'я (1981 р.), останнє - як вирости природних наук.

Лісовий підрозділ був заснований у 1987 році, а згодом став частиною факультету сільського господарства, а в 2003 році факультети мистецтв та освіти об'єдналися, щоб стати Школою освіти та гуманітарних наук. Крім того, на рубежі тисячоліття відбулося створення Школи Землі та наук про навколишнє середовище (SEES), що народилися внаслідок злиття Департаменту географії та Групи навколишнього середовища. Також були створені Центр біологічного різноманіття, який відповідає за діяльність SEES та факультету сільського та лісового господарства, а також Центру інформаційних технологій (CIT), який обслуговує увесь університет. University of Guyana розширився у 2000 році з додаванням кампусу Тайн в Бербіце. (У жовтні 2016 р., В рамках більш широкої реорганізації, "ВЕС" було перетворено на Факультет Землі та навколишнього середовища, декан - академічний та адміністративний керівник підрозділу.)

University of Guyana зараз пропонує понад 60 аспірантських і післядипломних програм, в тому числі в галузі природничих наук, інженерії, навколишнього середовища, лісового господарства, міського планування та управління, вивчення туризму, освіти, творчого мистецтва, економіки, права, медицини, оптимізації, і медсестринство. Доступні декілька онлайн-програм, а також позачергові заняття через IDCE у чотирьох місцях - у місті Джорджтаун та містах Анна Реджайна, Essequibo, регіон 2; Лінден, Верхня Демерара, область 4; і Новий Амстердам, Бербіце, штат Регіон 6. У навчальному закладі в 2016 році навчається близько 8000 студентів, і він закінчив більш ніж 20 000 студентів, які успішно працюють на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях у всіх професійних сферах діяльності. Університет також є головним учасником державного та приватного секторів та національної економіки.

Університет пропонує сертифікат, диплом, аспірантуру, ступінь бакалавра, аспірантуру та програму професійного навчання. Ці програми здійснюються за допомогою наступних семи організаційних підрозділів, які називаються факультетами, кожна з яких очолює декана: сільське та лісове господарство; Земля та навколишнє середовище; Освіта та гуманітарні науки; Наук про здоров'я, з медичною школою; Природничі науки; Соціальні науки; і технології. Найбільшим підрозділом є факультет соціальних наук з наступними семи кафедр: бізнес та управлінські дослідження; Центр комунікаційних досліджень; Економіка; Уряд та міжнародні справи; Аспірантура; Закон; і соціологія. Департамент бізнесу та управлінських досліджень, найбільший підрозділ факультету соціальних наук, пропонує три програми; Бухгалтерський облік, банківська справа, фінанси та маркетинг. Також налічується близько 1500 студентів, одна з найбільших груп на факультеті соціальних наук, а також 15 факультетів (10 штатних та 5 неповних). Крім того, він спільно керує ліцензованими Співдружністю вчителів магістрів з ділового адміністрування та громадських справ (CMBA / PA).

Розташування

  • Georgetown

    Turkeyen Campus, Georgetown, , Georgetown

Запитання