University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

Введення

Про університет

«Ми маємо можливість і відповідальність покращити життя людей, наших громад і навколишнього світу. Це важливо. Це захоплююче. Візьмемо найкраще з Університету Гвельфа і поділимося ним у всьому світі ».

Президент Франко Ваккаріно.

Університет Гвельфа не схожий на жоден інший університет в Канаді. Науково-інтенсивні та орієнтовані на учнів, наші кампуси охоплюють міські вузли та сільські громади. Ми відомі своєю досконалістю у мистецтві та науках, а також за наше прагнення до розвитку виняткових мислителів та зайнятих громадян.

U of G має 29 507 студентів і аспірантів на наших кампусах в Гвельфі, Торонто і Ріджетауні, включаючи 1400 іноземних студентів з більш ніж 120 країн.

Понад 150 років після заснування наших учбових коледжів, а також більше 50 років з моменту створення університету в Гвельфі, ми маємо більше 173 000 випускників, які проживають у 160 країнах.

Наші студенти, викладачі та співробітники проводять активну розвідку та здійснюють творчу діяльність у різних дисциплінах - фізичних та життєвих науках, мистецтвах та гуманітарних, соціальних, ділових, сільськогосподарських та ветеринарних науках.

Відомий своїми прекрасними, безпечними кампусами та гостинною культурою, U of G поєднує історичну та сучасну архітектуру з передовими технологіями.

Наше життєве та навчальне середовище сприяє дослідженню та міждисциплінарному обміну новими ідеями, які є критичними для вирішення завдань, що постають перед нашим більш складним і взаємопов'язаним світом.

Наші викладачі та дослідники надають студентам новаторські наукові можливості в лабораторіях, арт-студіях, бібліотеках та на місцях.

Залучення студентів має фундаментальне значення для навчання і досліджень у U of G. Зосередившись на «цілому студенті», ми надаємо випускникам Університету Гвельфа інструменти та навички, щоб змінити наш постійно мінливий світ.

У Guelph ми перетворюємо знання на дію.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Guelph

    50 Stone Rd E, Guelph, ON N1G 2W1, Canada, , Guelph

    Програми

    Запитання