Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

Введення

University of Groningen

University of Groningen входить до 100 найкращих дослідницьких університетів із глобальною перспективою. Зараз ми посідаємо 75 місце в рейтингу Times Higher Education і пропонуємо понад 30 програм бакалавра з викладанням англійською мовою та понад 125 програм магістратури . Заснований у 1614 році, університет є одним із найстаріших дослідницьких університетів Нідерландів. Ми справді міжнародний університет, у якому навчається понад 36 000 студентів і 9 000 іноземних студентів із понад 120 різних національностей.

Чому варто вибрати Гронінген?

Високоякісна освіта : University of Groningen пропонує широкий вибір цікавих, високо оцінених програм отримання дипломів. Будучи студентом, ви отримаєте високоякісний нагляд і матимете багато варіантів на вибір. University of Groningen було нагороджено знаком якості «Найкращий традиційний університет Нідерландів».

Першокласні дослідження: ми є одними з найкращих дослідницьких університетів Європи. У 2016 році наш професор Бен Ферінга отримав Нобелівську премію з хімії. Університет проводить новаторські та соціально значущі дослідження, а наші дослідження будують мости між дисциплінами.

Яскраве студентське життя : Гронінген – це жваве студентське місто. Його населення має найнижчий середній вік у Нідерландах. Кожен четвертий із 200 000 жителів є студентом. Студентів можна побачити скрізь: вони навчаються в парку, насолоджуються нічним життям і підробляють. Гронінген — це безпечне та зелене місто для життя, яке було обрано одним із найщасливіших міст Європи.

400 років репутації : University of Groningen має багату історію та чудову репутацію. Багато дуже талановитих людей у різних дисциплінах навчалися або працювали в університеті протягом 400 років його існування, у тому числі чотири лауреати Нобелівської премії, перша студентка університету в Нідерландах, перша жінка-викладач, перший голландський астронавт та перший президент Європейського банку.

По-справжньому міжнародний : ми відомі своєю великою міжнародною спільнотою. Майже 6000 іноземних студентів щорічно навчаються в Гронінгені з понад 120 країн. Жити в Гронінгені, не розмовляючи голландською, не проблема; ви зможете замовити їжу, купити одяг і навіть відвідати спортивні заняття англійською мовою. University of Groningen має міцні міжнародні зв’язки, що означає, що ви можете легко витратити частину свого ступеня на навчання за кордоном. Ми також пропонуємо кілька унікальних міжнародних магістерських програм у співпраці з іншими великими європейськими університетами.

Програми бакалавра

Ми пропонуємо понад 30 програм бакалавра з викладанням англійської мови. Дев'ять наших програм бакалавра були нагороджені знаком якості " Програма найвищого ступеня ".

Магістерські програми

На даний момент University of Groningen пропонує понад 125 магістерських програм з викладанням англійською мовою, 18 з яких мають рейтинг «Програми з найвищим рейтингом» у Нідерландах.

Факультети

Дослідження та навчання в University of Groningen організовано на 11 різних факультетах. Ці факультети:

Факультет економіки та бізнесу
Факультет поведінкових та соціальних наук
Факультет теології та релігієзнавства
Факультет мистецтв
Факультет медичних наук
Юридичний факультет
Факультет просторових наук
Філософський факультет
Науково-технічний факультет
Університетський коледж Гронінгена
Кампус Fryslân

Особливості кампусу

University of Groningen має три кампуси, розташовані у двох містах. У Гронінгені 11 факультетів розташовані в 150 різних будівлях по всьому місту, у двох кампусах.

Якщо ви навчаєтесь на факультеті науки та техніки або факультеті економіки та бізнесу, ви, ймовірно, відвідуватимете заняття в кампусі Зерніке на півночі міста.

Для факультетів поведінкових та соціальних наук, богослов’я та релігієзнавства, мистецтва, медичних наук, права, просторових наук, філософії та університетського коледжу Гронігена будівлі розташовані по центру міста.

У Леувардені, місті неподалік Гронінгена, ви можете знайти Campus Fryslân. Це унікальний факультет, оскільки на факультеті представлено кілька дисциплін.

Перегляньте наш веб-сайт, щоб отримати більше інформації про наші факультети!

Гронінген – це місто з великою кількістю студентів, тому пошук житла часто ускладнюється. Студенти проживають по всьому місту в різних типах житла. Вони відрізняються за ціною та включають спільне житло з іншими студентами, окремі студії чи квартири та SSH – незалежну міську компанію, що надає житло для студентів. University of Groningen не є університетським містечком і не пропонує проживання в кампусі. Тому вам доведеться самостійно шукати житло. Чим раніше ви знайдете житло, тим краще.

Щоб дізнатися більше про проживання в Гронінгені, відвідайте наш веб-сайт і знайдіть розділ «Інформація для майбутніх студентів»!

  Стипендії та фінансування

  Університет прагне визнати передовий досвід у навчанні, пропонуючи низку стипендій для іноземних студентів та дослідників. Кілька стипендій доступні для іноземних студентів, які зацікавлені в навчанні бакалавра, магістра та доктора філософії. програм, а також для обмінів, коротких курсів та наукового перебування в нашому університеті.

  Рейтинги

  University of Groningen

  Campus Life & Facilities

  • Бібліотека з місцями для навчання, доступом до понад 80 000 електронних журналів, одного мільйона електронних книг, трьох мільйонів друкованих книг і 5000 журналів
  • Кар’єрні послуги, які готують студентів до ринку праці за допомогою перевірок CV, семінарів і особистих кар’єрних порад
  • Мовний центр із курсами від французької та італійської до японської та івриту, а також голландської
  • Центр обслуговування студентів, який пропонує підтримку щодо навичок навчання, психологічних проблем, фінансових питань та навчання з функціональними порушеннями
  • ACLO, велика спортивна асоціація, яка пропонує до 100 різних видів спорту, в яких ви можете брати участь

  Студентське життя — це набагато більше, ніж просто підготовка вас до життєвих досягнень. Під час перебування в Гронінгені ви зможете відчути все, що може запропонувати місто, від яскравого мистецтва та музики до унікального нічного життя, натхненного студентами.

  Приєднуйтесь до клубів

  Незалежно від того, чи хочете ви наслідувати свою пристрасть, спробувати нове хобі чи просто знайти нових друзів, ви можете приєднатися до однієї з наших багатьох студентських спортивних, навчальних і студентських асоціацій! Від спорту до культури, від політики до вечірок, ви безсумнівно знайдете асоціацію, яка відповідає вашим інтересам. На нашому сайті ви знайдете інформацію про навчальні, студентські та спортивні товариства!

  Party Town

  Будучи квінтесенцією голландського студентського міста, Гронінген пропонує неперевершене нічне життя з понад 150 барами та розважальними закладами, які приваблюють людей звідусіль. Безкоштовний вхід є стандартним, а студентські знижки є звичними, що робить місто ідеальним місцем для тих, хто має студентський бюджет. Дізнайтеся про фестивалі світового рівня, інсталяції вуличного мистецтва та всесвітньо відомі музеї Гронінгена на нашому веб-сайті.

  Молоде місто

  У той час як Гронінген є старим містом з корінням, яке можна простежити до залізного віку, за кількістю населення це одне з наймолодших у Європі. Із середнім віком 34 роки це місто має унікальну атмосферу, яку ви не знайдете в іншому місці. Гронінген, нещодавно названий «світовою столицею велосипедистів», не дивно, що Гронінген має фантастичну інфраструктуру для велосипедистів – усе знаходиться за декілька хвилин їзди на велосипеді. У самому місті є все необхідне, від вуличних ринків під відкритим небом до популярних модних мереж. Дізнайтеся про те, що ще може запропонувати Гронінген, на нашому веб-сайті!

  Чудова база

  Гронінген є ідеальною базою для подорожей. Для відкритого простору та свіжого повітря ви можете піти досліджувати узбережжя або один із голландських островів, розташованих лише за 40 км від центру міста. До більшості Нідерландів, включаючи Амстердам, і кількох великих німецьких міст, таких як Гамбург, Бремен і Дортмунд, можна дістатися поїздом, автомобілем або автобусом лише за кілька годин. З Бельгією, Францією чи Данією лише кілька годин їзди поїздом, автомобілем, поромом або автобусом, а також наш власний аеропорт Гронінген-Елде, ви станете ідеальним місцем для подорожей!

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Groningen

   University of Groningen PO Box 72

   • Leeuwarden

    Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

    Програми

    Chat with students

    Запитання