University of Georgia - Franklin College of Arts and Sciences

University of Georgia - Franklin College of Arts and Sciences

University of Georgia - Franklin College of Arts and Sciences

Введення

Коледж мистецтв і наук Франкліна, серце середовища навчання гуманітарних наук UGA, забезпечує навчання з усіх класичних дисциплін та всіх галузей емпіричного дослідження. Навички критичного мислення, від мов і літератури до біологічних наук, створюють основу для кожної професії, оскільки вони дають змогу студентам бути інформованими, зацікавленими громадянами.

Перші класи викладалися в 1801 році, а в 1806 році на честь Бенджаміна Франкліна було збудовано першу постійну цегляну будівлю, названу коледжем Франкліна. Сьогодні ця будівля відома як Старий коледж, а дослідження, стипендії та творчі результати студентів і викладачів Франкліна в більш ніж 80-градусних програмах задають темп динамічного навчального середовища у флагманському навчальному закладі штату.

Факти

Вибір курсу

Наші 30 факультетів пропонують курси з широкого спектру професій і професій, а наші вступні курси відповідають вимогам для підтримки всіх академічних програм в UGA.

Кредитні години

Franklin College регулярно виробляє майже половину загальної кількості годин кредиту, отриманих в університеті.

Багатомовний

Наші викладачі пропонують навчання 23 мовами, включаючи арабську, китайську, французьку тощо.

Ємність

30 програм, центрів та інститутів Франкліна використовують міждисциплінарний досвід у кампусі UGA для розвитку дослідницького потенціалу та можливостей навчання.

Бачення, цінності та місія

Бачення

Усвідомлення сили вільних мистецтв і наук для формування глобального лідерства та більшого блага в стабільному майбутньому.

Цінності та місія

Franklin College навчає найкращих студентів з усіх прошарків. Ми надаємо сувору та відповідну освіту для різноманітного кола студентів, розширюючи перспективи для формування впевненості та характеру, оскільки студенти залучають силу знань, готуючи їх до довготривалого внеску в Грузію та світ.

Franklin College виховує творчість і займається життям розуму. Викладання різноманітних дисциплін, образотворчого та сценічного мистецтва поряд із традиційними вільними мистецтвами та науками, поглиблює наше розуміння нашого світу, нашої історії та нашої культури; стимулює критичне мислення та емпатію як засіб розуміння тонкощів природи та уявлення про нові системи та технології; і збагачує громади на кампусі, у штаті Джорджія та в усьому світі.

Franklin College інвестує в дослідження та навчання, щоб зрозуміти та покращити світ. Вчені з усіх дисциплін формують майбутнє. Креативність і критичне мислення підживлюють локальні, регіональні та глобальні рішення – і інформують майбутні покоління з відповідальністю, великодушністю та відкритістю.

Franklin College покращує наш світ. Наші випускники мають глобальне мислення в людському масштабі, від сільських громад до міського середовища; наші дослідження мають безпосередній вплив на державну політику та служіння суспільству; і наші студенти та викладачі вносять свій внесок у місцеві та глобальні спільноти через навчання та партнерство, здобуваючи, даючи, навчаючись, беручи участь.

Franklin College готує наступне покоління світових лідерів. Ми готуємо студентів UGA з знаннями та чесністю, необхідними для відповідального державного, національного та міжнародного керівництва, з силою міждисциплінарного досвіду та необхідності співпраці. Узгодження допрофесійної підготовки з вивченням мови, місцевими та етнічними дослідженнями, навчанням за кордоном та міжнародним обміном студентами, а також партнерськими дослідницькими партнерствами для студентів створюють довготривалий вплив з різноманітних національних та міжнародних точок зору нашого факультету світового рівня.

Академіки

Широкі академічні програми

Сьогодні Франклін-коледж складається з 30 факультетів у п’яти відділах: образотворчого мистецтва, соціальних наук, біологічних наук, фізико-математичних наук і гуманітарних наук. П’ять найпопулярніших спеціальностей для бакалаврів в UGA — біологія, психологія, англійська мова, мистецтво, історія — усі розташовані в коледжі Франкліна. На додаток до навчання більшої кількості студентів, ніж будь-який коледж на кампусі, Franklin College пропонує 84 дипломи та сертифікати в 42 сферах навчання.

Спеціальності та ступені

Коледж мистецтв і наук Франкліна – це портал до незабутнього студентського досвіду. Студенти можуть вибрати з більш ніж 80 програм бакалаврату в 60 одиницях.

Наші академічні підрозділи

Franklin College — найстаріший, найбільший та найрізноманітніший коледж в Університеті Джорджії. Наші освітні та дослідницькі програми охоплюють весь спектр дисциплін мистецтва, гуманітарних, фізичних, математичних, біологічних та соціальних наук.

Набір на факультет

Коледж мистецтв і наук Франкліна ​пропонує сувору освіту для різноманітних студентів з високими успіхами в UGA, що обов’язково означає залучення виняткових викладачів з усіх Сполучених Штатів і світу.

Щоб поглибити наше розуміння нашого світу, нашої історії та нашої культури, коледж інвестує у навчання з усіх дисциплін, щоб сприяти глобальному мисленню, яке також налаштовано на людський масштаб. Наше дослідження має безпосередній вплив на державну політику та дискурс. ​І наші студенти та викладачі вносять свій внесок у місцеві та глобальні спільноти через навчання та партнерство – здобуваючи, віддаючи, навчаючись, беручи участь.

Статистика

Зарахування

 • Студенти: 9 542
 • Випускник/професіонал: 1842
 • Разом: 11 384

Кількість факультету

 • 860 штатних;
 • 630 tenured або tenure-track.

  Особливості кампусу

  Розташований у нещодавно відремонтованому Rutherford Hall, Franklin Residential College або «FRC» є першим житловим районом UGA. Унікальна для FRC родина співробітників проживає в Резерфорді, яка регулярно приймає студентів у своїх домівках на інтелектуальні, соціальні та культурні заходи. Під керівництвом нашого директора факультету FRC є студентським гуртожитком, створеним за моделлю коледжів-інтернатів у багатьох закладах Ліги Плюща, щоб створити відчуття невеликого коледжу у великому університеті. За майже 20 років існування FRC став домом для тисяч студентів, щороку приймаючи на програму першокурсників і студентів старших курсів. Студенти будь-якої основної або другорядної школи в Коледжі мистецтв і наук Франкліна можуть подати заявку на вступ до FRC.

  Події, заплановані на 2021-2022 роки, включають сервісні проекти, академічні заходи, соціальні зустрічі та повернення нашої подорожі на осінніх канікулах на острів Сапело.

   Статистика випускників

   Розташування

   • Athens

    346 Brooks Hall, University of Georgia, GA 30602, Athens

    Запитання