University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

Введення

Університет Фрібурга є місцем, де навчання, дослідження, зайнятість і всі події відбуваються в той же самий час. Його інноваційна сила робить його важливим рушійною силою в комерційній та культурного життя регіону. Так як він залучає студентів та дослідників з усіх куточків Швейцарії і з усього світу він сформував життя в двомовному місті Фрібург, оскільки вона була заснована в 1889 році. Широкий спектр пропонованих курсів, разом з його зручним розміром, роблять університет Фрібур місце, де міждисциплінарні та особисті контакти порядок дня.

Багатомовний і особистий Університет Фрібурга охоплює п'ять факультетів, де люди вчаться, вчать і дослідження. Це мистецтво і гуманітарні науки, природничі науки, економіка і соціальні науки, право і теологію. А також існують численні міждисциплінарні інститути і центри передового досвіду. Приблизно 10 000 студентів в бакалавра, магістра та доктора філософії програми отримують першокласну особисту підтримку з боку більш 800 професорів, викладачів і наукових співробітників. Особистий контакт в процесі навчання і викладання Велика увага приділяється прямий контакт між співробітниками викладацьким складом і студентами, тому що ми вважаємо, що це оптимальний шлях для подальшого розвитку кожної людини.

Двомовні дослідження: унікальні в Європі Як єдиний двомовний університет в Швейцарії, Університет Фрібурга пропонує широкий спектр курсів навчання на французькій, німецькій або обох. Є також цілий ряд курсів з міжнародним аспектом, які пропонуються на англійській мові. Мови не тільки тут навчався, але вони є частиною повсякденного життя в спільноті університету.

Центри передового досвіду З їх роботою в центрах передового досвіду і на науково-дослідних проектів, наші віддані дослідники постійно сприяють розширюючи горизонти знань у всіх дисциплінах. При цьому їх увагу постійно зосереджена на вирішенні поточних і майбутніх завдань суспільства. Університет Фрібурга також має відмінну міжнародну репутацію в області досліджень. Крім численних науково-дослідних проектів, що фінансуються SNSF, університет проводить Національний центр компетентності в області досліджень (НКРЗ), а також безліч міждисциплінарних центрів досліджень.

Університетський місто "переважно" Мої друзі університету приходять з 110 країн і зробити Фрібур з його 40000 жителів університетське місто "переважно". Крім двох основних місцях Miséricorde і Pérolles, є багато інших будівель університету поширилися по всьому місту.

Відстані короткі, так що вся Фрібур стає, як це було, один університетське містечко. Поєднання його середньовічної спадщини і його анимированной студентського життя надає незрівнянним шармом це місто герцогів Церінг.

Розташування

  • Fribourg

    University of Fribourg Av. de l'Europe 20 CH-1700 Fribourg, , Fribourg

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання