University of Fort Hare

University of Fort Hare

University of Fort Hare

Введення

уні

Зір

Енергійне, справедливого і сталого африканський університет, прагне до викладацької та дослідницької передового досвіду на службі своїх студентів, вчених і широкої громадськості.

Місія

Для забезпечення високої якості освіти міжнародних стандартів, що сприяють розвитку знань, яка є соціально та етично ставлення і застосування технологічного і соціально-економічного розвитку нашої країни і в усьому світі.

Величини

 • Цілісність - поважати і затвердити гідність, рівність, свободу і багату культурну різноманітність всіх людей в якості основи для світу і соціальної справедливості, прагнення до істини, інтелектуальної чесності та відкритості по відношенню до ідей.
 • Досконалість - Для того, щоб бути визнаним в якості міжнародного центру передового досвіду , який і корениться в його оточенні і чутливої до проблем людського прогресу, і сприяти формуванню культури викладання і навчання і наукових досліджень передового досвіду в університеті в якості основного мінімального вимоги до життя до до утвердження того, щоб бути місцем генерації знань.
 • Інновації - Для того, щоб зосередити увагу на проблемах , представлених нових інформаційних технологій, систем і процесів управління інформацією, а також можливості для інновацій. І зробити це в підприємливого чином, що приносить користь університету і людство.
 • Етика - Досягнення найвищих професійних і етичних стандартів в області навчання, навчання, наукових досліджень, участь громад та корпоративного управління.
уні

стратегічні цілі

Досконалість у викладанні і навчанні, наукових досліджень та участі громад;

Ця стратегічна мета спрямована на широке соціальне бачення, яке потрібно для підтримки університету як міжнародного центру передового досвіду, який і корениться в його оточенні і чутливої ​​до проблем людського прогресу; імператив відродити культуру викладання і навчання і наукових досліджень передового досвіду в університеті в якості основного мінімального вимоги до життя до вимоги того, щоб бути місцем генерації знань і для того, щоб мати можливість порівняти з аналогічними установами в інших країнах світу; і основне завдання сучасного африканського університету і взаємоз'єднання між цією місією і широкомасштабний очікувань соціальної відповідальності університету в громадах, які вона обслуговує. Вона також фокусується на доступі нових технологій, які могли б сприяти викладанню і навчанню, а також наукових досліджень.

Підвищення досвіду студентів:

Ця стратегічна мета пов'язана з управлінням досвід студентського життя в університеті, так що критичні, зайняті громадяни і належним чином кваліфіковані випускники виходять з університету Форт-Хейр. Він зосереджений на адміністративних, житлових, спортивних, культурних і соціальних систем підтримки студентів.

Створення культури обслуговування:

Ця мета призначена для забезпечення того, щоб етичні принципи служби та етосу високої якості обслуговування пронизують культури університету, для студентів, співробітників та зацікавлених осіб; а також підвищення ефективності в адміністративних і управлінських систем, які підтримують основні процеси.

Оптимізувати багатоточковому модель Campus:

Це завдання вводить «Планети в вирівнюванні 'моделі в якості оптимальної моделі для нашої багатонаціональної кампусі університету; і описує, як ми маємо намір використовувати відносні переваги та стратегічні ніші кожного з наших трьох кампусів, забезпечуючи при цьому еквівалентність статусу і координації по географічного простору.

Палять Технологія Ефективно:

Ця мета фокусується на проблемах, представлених нових інформаційних технологій з точки зору інвестицій, які повинні бути зроблені, системи управління інформацією і процесами, а також можливості для інновацій.

Розвиток людських ресурсів:

Ця мета про освіжаючим - або, можливо, повторно ведення переговорів - психологічні та розвитку договору з нашими співробітниками. Ми також повинні переглянути наші моделі управління і керівництва, а також значно поліпшити нашу здатність управління і можливостей. Менеджери повинні брати на себе відповідальність за управління і підтримку персоналу, щоб зробити перехід до нового балансу діяльності, приймаючи до уваги нові моделі викладання і навчання, а також планування потреби в персоналі, щоб доставити цю модель. Нам також необхідно прищеплювати фірми, але жалісливий культури індивідуальної і колективної відповідальності; і зміцнити очікування співробітників про те, працюють відповідно до цим порядком денним.

Забезпечення фінансової життєздатності і стійкості:

Це Enabler стосується розвитку стійкої ресурсної бази для університету; а також забезпечення того, що розмір і форма університету є одночасно життєздатні і підтримує його стратегічні цілі.

Таким чином, університет буде зосереджено на трансформації в системі вищої освіти, належного управління та підзвітності, а також її соціальної функції відповідальності в майбутній період. Вона буде також підкреслити, технологічний розвиток та створення стійкої фінансової бази.

уні

Хартія етичних принципів і цінностей

Преамбула: "У Lumine Туо Vide bimus просвіт" - "В Твоїм світлі побачимо світло"

Університет Форт-Хейр визнає, що будь-яка установа або співтовариство в кінцевому рахунку, регулюється нормами, цінностями і системами вірувань, які відображають його самобутність, традиції і орієнтації. Університету вважає, що знання є позитивною силою, тільки якщо вона буде інтегрована зі значеннями, і що вона повинна забезпечити контекст турботливу сильних етичних норм і принципів. При відсутності таких цінностей, знання може бути руйнівною силою.

Таким чином, ця Хартія представляє найважливішу ціннісну основу, яка визначає етос університету Форт-Хейр. Вона спрямовує бачення університету, Місія, корпоративні цілі і стратегічні цілі. Вона служить орієнтиром для всіх його академічної та адміністративної політики, програм і процедур, і це пов'язує весь університет спільноти на основі загальних етичних принципів і цінностей. Хартія має відношення до наших прав і обов'язків, як Форт Harians, по відношенню один до одного, тим ширше суспільства і навколишнього середовища. Зрештою, він прагне, щоб надихнути всіх людей жити з благородством, гідністю і активної совісті.

Університет Форт-Хейр завжди буде тигель, де багато хто з критичних ідей Південної Африки демократії, звільнення, примирення і прощення проростали, розвивалися і зміцнювалися, і в кінцевому рахунку, рознеслися по всій країні, континент Африки і по всій земній кулі. Хартія тому природно резонує з принципами та цінностями, які лежать в основі Хартії свободи, Конституція Південної Африки і Білль про права.

Hare Хартія Форт виріс з інклюзивного процесу розвитку, який бере участь весь університетської спільноти.

Він пропонує всім своїм членам етичні принципи і цінності, перераховані нижче, для того, щоб направляти нас на нашому шляху відкриття, дослідження і реалізації наших інтелектуальних і унікальних людських можливостей. Без таких етичних принципів, все навчання, навчання, дослідження і суспільна служби мають мало значення.

Університет Форт-Харі спільноти є:

 • Натхненний спадщиною університету і внесок, який він вніс до керівництва, звільнення і служіння людству;
 • Беручи, що цілі освіти включають в себе реалізацію нашого людства, а також нашу відповідальність для себе, сім'ї і громади;
 • З огляду на, що в пошуках істини і знання, університет, як вищий навчальний заклад, повинен підтримувати у всьому, що він робить акцент на непохитну передового досвіду;
 • Підтверджуючи, що вирішальну роль освіти є формування у студентів поваги, толерантності та соціальної відповідальності в умовах академічної свободи, діалогу, дружби і взаєморозуміння.
уні

Університет Форт-Харі спільноти справжнім приймає цей Статут і зобов'язується жити по і просування принципів і цінностей, перерахованих нижче:

оперативні принципи

 1. Для того, щоб гарантувати, що універсальні цінності справедливості, чесності, дисципліни, любові, доброти, ненасильства і турбота про благополуччя інших, повинні служити джерелом нашої думки, слова і дії.
 2. Поважати і затвердити гідність, рівність, свободу і багату культурну різноманітність всіх людей в якості основи для світу і соціальної справедливості.
 3. Здійснювати себе пошуку істини, інтелектуальна чесність, відкритість до ідей і досконалості через досягнення найвищих професійних і етичних стандартів в галузі викладання, навчання, досліджень і громадських робіт.
 4. Для того, щоб підтримувати і заохочувати зусилля для академічних успіхів, як будучи критично пов'язаний з прагненням до постійно заглиблюється висловлення нашої людства.
 5. Для того, щоб підтримувати і поважати гідність університету, щоб зберегти свою спадщину, дух і активів і дотримуватися його законодавчого акту, правила і норми, а також закони країни.
 6. Для того, щоб стимулювати орієнтацію творчого підходу, співпраці, вирішення проблем і підприємницького мислення в рішенні проблем, з якими ми стикаємося.
 7. Як співробітника, бути відповідальним, турботливим наставником у всіх наших стосунках зі студентами і один з одним.
 8. Для того, щоб не дискримінувати, прямо або побічно, на підставі народження, раси, кольору шкіри, національності, етнічного або соціального походження, статі, віку, хвороби або інвалідності, мови, культури, політичних чи інших переконань, релігії, совісті, переконань, сімейного стану , вагітність або сексуальної орієнтації.
 9. Для того, щоб бути завжди усвідомлює необхідність розвитку відповідального ставлення з землею і щоб зрозуміти нашу критичну роль, щоб захистити і зберегти її для майбутніх поколінь.
 10. Для проведення навчання і досліджень, які будуть відповідально використовувати переваги всіх наук для благополуччя людства, усвідомлюючи шкоду, властивою безвідповідального використання знань.

Розташування

 • Alice

  Ring Road , 5700, Alice

Запитання