University of Flores

University of Flores

University of Flores

Введення

UFLO була заснована в 1995 році з метою підготовки громадян, професіоналів, техніків та дослідників, які інтегрують свою поточну дисципліну із соціальними та екологічними потребами. Він керує своїми діями з глобальної точки зору, що починається з місцевих та регіональних потреб.

Остаточне схвалення: 15 вересня 2015 р. University of Flores особі ректора Мг. Нестор Бланко, отримав указ про остаточне затвердження в терміни, встановлені законом 24 521. Так, тодішній президент нації Дра. Крістіна Фернандес де Кіршнер передала указ про національну виконавчу владу № 1889 ректору актом, що відбувся в Дворічному залі залу жінок Аргентини, в рамках різних оголошень та презентацій проектів, що стосуються освіти.

Сьогодні Університет має два місця, де проводяться навчальні, інноваційні та трансфертні дії. Штаб-квартира Буенос-Айреса розподілена у чотирьох будинках: три в районі Буенос-Айреса Флорес та прибудова в місті Белла-Віста, провінція Буенос-Айрес. Регіональний штаб Комауе розташований у місті Чиполлетті, провінція Ріо-Негр.

Розташування

  • Caballito

    Rivadavia,5741, C1406, Caballito

    Запитання