University of Evansville

University of Evansville

University of Evansville

Введення

Про University of Evansville

University of Evansville заснований у 1854 році, відомий у всьому світі завдяки багатим традиціям академічної майстерності та жвавому університетському містечку. Будучи одним із менш ніж 50 університетів у світі, які мають бути визнані кампусом Ashoka Changemaker, студенти UE надихаються та заохочуються створювати позитивні зміни та трансформувати власні спільноти. UE пропонує понад 75 напрямків навчання, а також результативний досвід навчання за кордоном, що дозволяє студентам розвивати навички, знання та впевненість у успішному та повноцінному майбутньому.

Програма навчання за кордоном № 1 за рейтингом BestCollegeReviews.org, UE пропонує семестровий досвід навчання за кордоном у Harlaxton College, розташованому в Грантемі, Англія. Студенти можуть продовжувати здобувати свій ступінь UE, використовуючи захоплюючий досвід та міжкультурне навчання в цій сільській місцевості, вікторіанській садибі.

Місія та основні цінності

Опис місії

Щоб дати можливість кожному студенту критично мислити, діяти сміливо, служити відповідально та жити змістовно у мінливому світі.

Основні цінності

Цілісність
Ми просуваємо академічну та особисту цілісність для встановлення культури довіри. Академічна доброчесність починається з того, що всі студенти зобов’язуються дотримуватися нашого кодексу честі і поширюються на викладачів, співробітників та адміністрації, які дотримуються нашого кодексу поведінки. Це завершилося сподіванням професіоналізму, прозорості та поваги у всіх взаємодіях. Особиста недоторканність включає практичне усвідомлене, етичне прийняття рішень та повагу до ідей, прав, меж та переконань інших. Кожен член нашої громади є відповідальним та готовим виступити відповідальним громадянином світу.

Інновації
Ми визнаємо цінність міждисциплінарної роботи в команді, творчого вирішення проблем, глобального занурення та досвіду навчання вдома та за кордоном. Ми визнаємо цінність навчання з невдачі. Ми маємо свободу, гнучкість та мотивацію створювати досвід, який допомагає нашим студентам мислити критично та діяти сміливо. Кожному члену нашої громади пропонується відкрити нові рішення сучасних проблем та стати каталізатором прогресу.

Інтелектуальна цікавість
Ми прагнемо розвивати навчаються протягом усього життя. Ми знайомимо студентів із різноманітними ідеями, які загострюють існуючі інтереси та пробуджують приховані. Ми кидаємо виклик студентам, щоб розтягнути їх розум, підтримуючи при цьому сильну відданість викладачів. Дослідження, досвід досвіду та охоплення громадськістю сприяють інтелектуальній цікавості, в той час як вплив нових ідей та технологій розширює погляд наших студентів на світ та на те, що можливо.

Інклюзивна спільнота
Ми цінуємо відкритість та співпрацю та визнаємо, що включення призводить до особистого зростання. Наше зобов'язання активно підтримувати різноманітний спектр культур та перспектив відображає особливості, необхідні для процвітання у все більш глобальному суспільстві. Університет демонструє та виграє від включення, вітаючи всіх.

Освіта для цілої людини
Ми розвиваємо інтелектуальне, моральне, соціальне, фізичне, емоційне та духовне благополуччя завдяки залученню та відкриттю. Ми цінуємо гуманітарні, наукові та професійні програми як шляхи до інтелектуального та особистісного зростання, і ми заохочуємо інтегрувати знання за допомогою дисциплінарних напрямків. Ми сприяємо залученню до організацій, програм та громади як найважливішого для особистого розвитку. Ми озброюємо людей досліджувати їхній світ, формулювати їхні цінності та розвивати характер, необхідний для здорового життя за сенсом та метою.

Заява про бачення

University of Evansville - провідний приватний університет на Середньому Заході - визнаний на національному рівні для розвитку особистої та професійної компетентності студентів, виховання критичних та творчих мислителів та створення етичних, глобальних громадян, готових процвітати у світі складності та змін. Ми досягаємо цього, залучаючи та зберігаючи талановитих та вмотивованих студентів, які досягають успіху в різноманітних, підтримуючих та стійких умовах.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  8%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  10 до 1

Прийом

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Evansville

  1800 Lincoln Avenue, 47722, Evansville

  Запитання