University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

Введення

Університет освіти, Фрайбурзі (на німецькій мові: Pädagogische Hochschule, або ЛГ для стислості) була заснована в 1962 році і отримав статус університету в 1971 році. Це найбільший з шести університетів освіти в федеральній землі Баден-Вюртемберг, яка відома по всій Німеччині за високу якість своєї освіти.

Є в даний час 250 викладацький склад і деякі 5,100 студентів в Фрайбурзького університету освіти. Завдяки широкому спектру бакалаврату та магістратури курсів поряд з програмами підготовки вчителів, університет пропонує відмінні основі досліджень першого ступеня рівня кваліфікації та додаткової освіти доповнюється великою часткою професійно супроводжуваних практичними і на базі додатків модулів. Перехід від державного іспиту до Болонського структури означає, що університет освіти в даний час працює в тісній співпраці з Albert Ludwigs університету, Фрайбурзі. Новий Freiburg Розширений центр освіти (ОСОБА) є форумом для спільної роботи в галузі педагогічної освіти і є центральним фокусом для всіх ключових гравців. ОСОБА поєднує в собі Початкове Педагогічна освіта, практика і навчання без відриву від, досліджень в галузі освіти і забезпечення якості. онлайн кампуса FACE забезпечує абітурієнтів до професії вчителя з усіма найбільш важлива інформація, реформ, а також можливості для обміну ідеями, і, таким чином, простір для розвитку їх професійної ідентичності.

Ця співпраця означає, що університет освіти охоплює викладач Освіта для всіх рівнів: первинний, вторинний 1 і 2 вторинний. Крім того, часто університету міжнародні / мови і математику / природний профіль наука служить вирішальним фактором для вибору Фрайбурзького університету.

Основні наукові напрямки діяльності

Міжкультурні та прикордонні курси досліджень з акцентом на Європу

Ця зона фокусування включає в себе велику різноманітність студентів і випускників курсів, а також відомі науково-дослідні проекти, які повністю і систематично експлуатують Locational перевага Фрайбурзі.

Акцент на математиці / природничі науки в дослідженні і викладанні

Ця зона фокусування включає в себе велику різноманітність курсів, а також безліч цікавих дослідницьких проектів, що проводяться університетом. Крім того, різні хімії, фізики, географії та математики "навчальні лабораторії" підготувати студентів адекватно їх майбутнє (практичних і експериментальних) завдань. Тут теж, теорія і практика тісно пов'язані між собою: експерименти в класах, наприклад, в рамках проекту NAWIlino надати студентам можливість зазирнути в повсякденне життя вчителя. Участь в тематичних науково-дослідних проектів дає уявлення про те, що це означає, щоб дізнатися, відкривши: наприклад проект mascil ЄС (і виявлення дослідниками на основі в класі) або проект MATHElino (досліджувати процес дізнатися дитячого садка дітей і дітей молодшого шкільного віку ).

Інші особливості Фрайбурзького університету

Цільове просування молодих дослідників

Різні програми PhD і велика кількість інших (європейських) науково-дослідних проектів сприяють широке коло молодих дослідників. Крім згаданої вище програми, вони включають дослідницьку програму "Навчання для суспільства знань", "Task-орієнтованого навчання та викладання" і "Будучи в стані пояснити". В цілому, університет працює ок. 90 науково-дослідних проектів. Це надає Фрайбурзького університету освіти ключову позицію в землі Баден-Вюртемберг в просуванні молодих дослідників.

більш вивчення

І, нарешті, університет може похвалитися настільки ж амбітного і різноманітне культурне життя університетського містечка. Університет пропонує численні можливості для творчої діяльності: хор університету, оркестр, біг-бенд, спортивні заходи, літературний семінар, драма групи на німецькою, англійською та французькою мовами, а також радіостанції університетського містечка, щоб назвати тільки деякі з них.

Розташування

  • Freiburg

    Pädagogische Hochschule Freiburg University of Education Kunzenweg 21 , 79117, Freiburg

    Запитання