Keystone logo
University of Economics in Katowice Магістр міжнародного бізнесу
University of Economics in Katowice

Магістр міжнародного бізнесу

Katowice, Польща

2 Years

Англійська

Денне навчання

30 Jun 2024

Oct 2024

PLN 7 500 / per semester *

Дистанційне навчання, На кампусі

* студенти не з ЄС: 6000 злотих за семестр | Поляки, власники Карти поляка, студенти ЄС та інші: 2400 злотих за семестр

Введення

Міжнародний бізнес - це дворічна програма, яка пропонує вам унікальну можливість вивчати бізнес у міжнародному контексті, маючи міцну підготовку в економіці, праві, фінансах та менеджменті. Ви ознайомитеся з сучасними проблемами світової економіки та умовами ведення міжнародного бізнесу. Навчання ведеться англійською мовою, крім того, протягом усього терміну навчання студенти можуть вивчати дві обрані іноземні мови.

Закінчивши магістерську програму з міжнародного бізнесу, особа повинна мати розвинений набір компетенцій, застосовних для самозайнятості та для зайняття операційних та управлінських посад у компаніях, що працюють у мультикультурному середовищі. Студенти працюють у мультикультурному середовищі та виконують проекти у співпраці зі студентами з різних країн, що є ключовою перевагою для тих, хто планує кар'єру в міжнародному бізнесі.

Структура програми

Програма призначена для набуття студентами знань і компетенцій у сферах, що стосуються:

  • загальне керівництво,
  • управління інтернаціоналізованою компанією,
  • корпоративні стратегії міжнародних компаній,
  • крос-культурний менеджмент.

Програма IB має особливу структуру на навчальний рік. Він розділений на 4 півсеместри. Курси викладаються інтенсивними 7-тижневими блоками, після яких студенти здають міжсеместровий іспит. Така інтенсифікація навчання сприяє зосередженню уваги на предметі, підвищує шанси на досягнення запланованих результатів навчання та забезпечує студентам більший комфорт під час екзаменаційної сесії.

Викладачі

Курси викладають як польські, так і іноземні експерти з Іспанії, Бельгії, Франції, США та ін., які активно займаються дослідженнями у сфері міжнародного бізнесу. Також є можливість зустрітися з практиками з місцевих і міжнародних компаній під час навчальних візитів або гостьових лекцій.

У навчанні акцент робиться на практичні знання та використання інтерактивних методів навчання, які потребують особистої участі. Викладачі використовують сучасні методи, включаючи семінари, моделювання, тематичні дослідження, дослідницькі проекти та проблемне навчання.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання