University of Dundee

University of Dundee

University of Dundee

Введення

У Данді в 1881 році міс Мері Енн Бакстер і її двоюрідний брат Джон Бойд Бакстер – двоє членів відомої родини Бакстерів, які заробляли гроші на джутових заводах міста – пожертвували 140 000 фунтів стерлінгів на створення коледжу в Данді. Це був початок University of Dundee .

З самого початку це була установа, яка виділялася. Замість професорів із вежею зі слонової кістки тут працювали розумні молоді люди, які усвідомлювали, що для того, щоб конкурувати в сучасному світі, Велика Британія повинна покращити свою технологічну продукцію. Вільям Петерсон, який був латиністом і вченим, став першим директором у 1882 році у віці 26 років. Патрік Геддес, який не мав наукового ступеня, був професором ботаніки та одним із найвидатніших мислителів у світі.

Основним пунктом засновницького акту закладу було те, що він мав використовуватися для «сприяння освіті осіб обох статей, а також вивчення наук, літератури та образотворчого мистецтва».

Плани Бакстерів передбачали, що Університетський коледж Данді запропонує повний спектр предметів (окрім богослов’я – нікого не можна було змушувати оголошувати про свої релігійні переконання та не можна було викладати релігійні предмети).

Щедрі пожертви на новий Університетський коледж сприяли створенню Інституту механіки, який прилягав до коледжу, побудові хімічної лабораторії та призначенню провідних науковців на нові кафедри. До них входили Д'Арсі Томпсон (біологія, пізніше природна історія), Джеймс Альфред Юінг (інженерія) і Томас Карнеллі (хімія).

Новий університет був розташований на Nethergate, між Park Place і Small's Wynd. Для розміщення 373 студентів, які записалися на перший рік, Мері Енн Бакстер купила чотири окремі будинки за 35 000 фунтів стерлінгів, а ззаду було споруджено коридор, щоб з’єднати помешкання. Сьогодні в цих будівлях розташована бізнес-школа.

Спочатку UCD і St Andrews працювали поруч один з одним у відносній гармонії. Студенти Данді змогли закінчити науковий факультет Сент-Ендрюса, незважаючи на те, що ніколи не відвідували жодних уроків у меншому місті.

Однак незабаром відносини стали напруженими через питання про Медичну школу та питання про те, чи варто засновувати кафедри анатомії та фізіології в Данді, Сент-Ендрюсі чи в обох, що створило основу для напруженості, яка б погіршила відносини між двома навчальними закладами. наступні кілька десятиліть.

Особливості кампусу

Студентське життя в Данді

Данді сидить на березі річки Тей в ідилічному південному місці на східному узбережжі Шотландії.Будинки обіймають бік Закону, згаслого вулкана в центрі міста.З вершини ви побачите два витончені мости, що тягнуться через Тей, а далі — красиву сільську місцевість, наскільки сягає око.Повернувшись на рівень землі, ви можете оглянути наш компактний центр міста пішки або на велосипеді.

Творчість та інновації в нашій крові, а Данді є батьківщиною шотландської індустрії відеоігор і всесвітньо улюбленою Grand Theft Auto.V&A Dundee є ще одним свідченням цього.Спроектований Кенго Кумою, цей інноваційний простір створює новий центр дизайну для Шотландії та світу.

Безпечне місто

Данді також є одним із найбезпечніших міст у Великобританії, посівши 2-е найбезпечніше місто в Шотландії в повному університетському довіднику 2022 року.

Міжнародне співтовариство

Як і університет, Данді є міжнародним і багатокультурним.Тут проживають мешканці багатьох країн і етнічних груп.У межах легкої досяжності від кампусу ви знайдете спеціалізовані продовольчі магазини, такі як китайські, індійські, польські та російські супермаркети, а також халяльні м’ясники.У великих супермаркетах Великобританії також представлений широкий асортимент міжнародної їжі.

Є місця поклоніння для багатьох конфесій, включаючи іслам, сикхізм, індуїзм, іудаїзм, а також багато християнських конфесій.

Місцеві школи добре обладнані для підтримки дітей, для яких англійська є другою мовою.

Засоби

Дослідницькі установи

Центральні технічні служби (CTS)

CTS — це служба «домашнього господарства», яка надає основну підтримку дослідницьким лабораторіям у Школі природничих наук і відділу Д'Арсі Томпсона (DTU).

FingerP роздруковує Proteomics Facility

Відбитки пальців надають дослідникам University of Dundee та зовнішнім академічним та промисловим клієнтам у всьому світі найсучасніші можливості протеоміки та мас-спектрометрії.

Рентгенівська кристалографія

Визначення атомних тривимірних структур великих біологічних молекул, щоб зв'язати структуру білка з функцією та раціональним дизайном ліків.

Установа плюрипотентних стовбурових клітин людини

Надання людських ембріональних стовбурових клітин, індукованих людиною плюрипотентних стовбурових клітин, а також пов’язаних з ними реагентів і послуг.

Центр обробки зображень Данді

Ми надаємо ресурси для світлової та електронної мікроскопії, з центральним центром у галузі наук про життя та обладнанням у галузі науки та техніки та в кампусі Ninewells.

Високопродуктивні обчислювальні засоби та обчислювальне моделювання

Ми є архітекторами провідних світових обчислювальних моделей в галузі будівництва.

Проточна цитометрія та обладнання для сортування клітин

Надання послуг з проточного цитометричного аналізу та флуоресцентно-активованого сортування клітин (FACS) та підтримки дослідників, які працюють у Школі природничих наук, інших відділах UoD та зовнішніх дослідницьких органах.

Група аналізу даних (DAG)

Ми — команда вчених, що володіють сильними обчислювальними, математичними та статистичними навичками, які можуть надати поради та допомогу щодо проектування експериментів, програмування, статистики та аналізу біологічних даних.

Безпека SLS

Ми підтримуємо Школу, щоб забезпечити безпечне середовище для персоналу, учнів та відвідувачів.

MRC PPU Секвенування ДНК та послуги

Ми надаємо широкий спектр контрактних дослідницьких продуктів для аналізу ДНК та супутніх послуг.

Реагенти та послуги MRC PPU

Ми виробляємо та постачаємо тисячі реагентів і надаємо наукові послуги науковцям і фармацевтичним компаніям по всьому світу.

Кріо-електронна мікроскопія

Мета закладу — надати дослідникам у Данді доступ до цих технологій.

Спорт і фізичні вправи

Ігрові поля на березі річки

На ігрових майданчиках Riverside можна зайнятися різними видами спорту.

Студія віртуальної реальності

Нова студія віртуальної реальності watt bike, яка стане проривом у вправах і досвіді користувачів, перенесе вас у деякі з найкращих велосипедних місць по всьому світу.

Корти для сквошу

У нас є три високоякісні корти для сквошу зі скляною підлогою - ідеальні для гри в сквош і ракетку.

Силовий центр

Силовий центр є регіональним спеціалістом силового тренування.

Басейн і сауна

Наш 25-метровий басейн з підігрівом і сауна розташовані в DUSA, за декілька хвилин ходьби від ISE.

Тренажерний зал та персональний тренажерний комплекс

Тренажерний зал кампуса надає простір для тренувань у безпечній та приємній обстановці.

Студія/майстерня

Майстерня SLS

Семінар для Школи природничих наук.

Майстерня ювелірного та металевого дизайну

Наші робочі місця оснащені газовими ліхтарями та лампами та мають спеціальні приміщення для емалі, травлення, лиття, фінішної обробки, забивання та механічної обробки.

Гравтурна майстерня

Семінар із гравюри містить різноманітні ресурси, які допоможуть учням експериментувати як із традиційними, так і з сучасними техніками гравюр.

Майстерня друку текстилю

У майстерні друку текстилю є засоби для покриття, експонування та згодом повторного вилучення екранів різного розміру та кількості сіток.

Майстерня по дереву

Наші майстерні з дерева нададуть вам інструменти, які вам потрібні як творцю.

Ливарне виробництво

Наш спеціально побудований ливарний цех є одним з небагатьох, які можна знайти в університетах Великобританії, і використовується для виготовлення металевих скульптур, меблів, декоративних виробів та багатьох інших цілей.

Майстерня в’язання та вишивки

Від нашого повністю укомплектованого магазину пряжі до нашого в’язального обладнання — наші потужності великі й різноманітні.

Цифрове виготовлення

Цифровий заклад, відкритий для всіх студентів.

Довідковий пункт

Центр підтримки Кіркалді

Центр підтримки – це простір на кампусі Кірколді, де люди можуть зустрічатися з допоміжним персоналом Служби підтримки студентів для призначення студентських зустрічей або записів, а також його використовують представники DUSA.

Центр безпеки

Центр безпеки є основним місцем розташування команди безпеки університетського містечка.

Центр доступу

Надання послуг з оцінки регіональних потреб та навчання з допоміжних технологій людям з обмеженими можливостями у вищій освіті чи працевлаштуванні.

Продукти харчування та напої

Кафе-бар «Капеллан».

Кафе-бар Chaplaincy відкритий протягом усього семестру, де подають різноманітні напої, кондитерські вироби, свіжоприготовлені страви та корисні закуски.

  Стипендії та фінансування

  Стипендії Global Excellence

  • £6000 за рік навчання
  • 18 000 фунтів стерлінгів за 3-річний ступінь, 24 000 фунтів стерлінгів за 4-річний ступінь, 30 000 фунтів стерлінгів за 5-річний

  Стипендії Global Citizenship

  • £5000 за рік навчання
  • 15 000 фунтів стерлінгів за 3-річний ступінь, 20 000 фунтів стерлінгів за 4-річний ступінь, 25 000 фунтів стерлінгів за 5-річний ступінь

  Африканська стипендія віце-канцлера

  • £5000 за рік навчання
  • 15 000 фунтів стерлінгів за 3-річний ступінь, 20 000 фунтів стерлінгів за 4-річний ступінь, 25 000 фунтів стерлінгів за 5-річний ступінь

  Стипендія віце-канцлера Південної Азії

  • £4000 за рік навчання
  • 12 000 фунтів стерлінгів за 3-річний ступінь, 16 000 фунтів стерлінгів за 4-річний ступінь, 20 000 фунтів стерлінгів за 5-річний ступінь

  Стипендія віце-канцлера материкового Китаю

  • £4000 за рік навчання
  • 12 000 фунтів стерлінгів за 3-річний ступінь, 16 000 фунтів стерлінгів за 4-річний ступінь, 20 000 фунтів стерлінгів за 5-річний ступінь

  Стипендія віце-канцлера Індонезії

  • £4000 за рік навчання
  • 12 000 фунтів стерлінгів за 3-річний ступінь, 16 000 фунтів стерлінгів за 4-річний ступінь, 20 000 фунтів стерлінгів за 5-річний ступінь

  Рейтинги

  Daily Mail University Guide 2024

  University of Dundee посів 26 місце у Великій Британії в 2024 Daily Mail University Guide.

  Sunday Times Good University Guide 2024

  The Times & The Sunday Times Good University Guide

  Данді посідає 33 місце в рейтингових таблицях The Times і Sunday Times у їх Good University Guide 2024.

  Звіт про шляхи зростання підприємницького впливу за 2023 рік

  Octopus Ventures назвав University of Dundee найкращим університетом Великої Британії за розвиток спінаут бізнесу.

  Повний університетський посібник 2024

  University of Dundee посів 4-е місце в Шотландії за перспективами випускників.

  The Herald Higher Education Awards 2023

  The Herald Higher Education Awards назвав University of Dundee найкращим університетом Шотландії.

  QS World University Rankings за предметом

  University of Dundee був визнаний «глобальним центром передового досвіду в галузі наук про життя та медицини» в нещодавно опублікованому рейтингу QS World University Rankings за предметом 2022.

  StudentCrowd

  Ми посіли перше місце в списку 5 найкращих шотландських університетів 2022 року за версією StudentCrowd

  Рейтинг QS 2022

  University of Dundee отримав 5-зірковий рейтинг від QS Quacquarelli Symonds, міжнародного спеціаліста з вищої освіти.

  Рамкова програма наукової майстерності 2021

  84% наших досліджень було оцінено як «провідні у світі» або «міжнародні відмінні» згідно з Research Excellence Framework 2021

  QS World University Rankings 2022

  Ми є одним із 200 найкращих університетів світу за рівнем працевлаштування випускників

  Лейденський рейтинг 2022

  University of Dundee посідає 34 місце у світі за найвищою часткою високоцитованих публікацій у Лейденському рейтингу CWTS 2022.

  Розташування

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

  Запитання